Жінка спіймана на зраді чоловікові під час гри в м'яч

жінка спіймана на зраді чоловікові під час гри Атланта ХоробрийДві сестри, які відвідували бейсбольний матч "Атланта Брейвз" та "Лос-Анджелес Доджерс" у середу ввечері, стверджують, що допомогли викрити обмануту дружину чоловіка після того, як спіймали її секстинг з іншим чоловіком на мобільному телефоні.

Делана та Брінн Хінсон сиділи прямо за дружиною чоловіка, коли їм трапилося, що невідома жінка зачепила чоловіка, якого в її телефоні врятували як "Ненсі", і все це коли вона обіймалася зі своїм чоловіком. Двоє швидко нахилилися через плече жінки, сфотографували її тексти та опублікували їх у Twitter. Брінн написала: "Ці мотики не лояльні, тому ми їх викриваємо"

Тоді Делана вирішила написати чоловікові записку під час гри: "Ваша дружина зраджує вам. Подивіться на повідомлення під Ненсі! Це справді людина на ім'я Марк Аллен. На моєму телефоні є картинки ».

На фотографіях, опублікованих у Twitter, таємний коханий жінки вказаний у телефоні як "Ненсі", але називає його "Марк Аллен"

"Моє кохання ... Марк Аллен, я люблю ... багато ...", - йдеться в одному тексті, частково прихованому рукою жінки.

"Я буду голим ... лежати на землі", - читає інший.

Одна з сестер також написала на записці свій номер телефону, сказавши, що може поділитися фотографіями, якщо тексти будуть видалені, і додала в кінці повідомлення: "Вибачте, просто думала, що ви повинні це знати!"

Коли чоловік виходив з гри, сестри швидко передали йому записку. Приблизно через 30 хвилин дівчата стверджують, що чоловік надіслав їм повідомлення з проханням про фотографії.

@jocyviviana @ lanabaybee8 pic.twitter.com/FqpqctR1BI

- Brynn✨ (@ LUV2BCH_) 23 липня 2015 р

Брінн отримав текстові повідомлення: "Це хлопець, якому ви передали повідомлення на бальній грі, надішліть мені, будь ласка, цю картинку"

@ LUV2BCH_ для людей, які кажуть, що це старе, а ми цього не робили .. Це я бххххх, що pic.twitter.com/pViqMUSv0S

- Delana W Hinson (@ lanabaybee8) 23 липня 2015 р

Щоб продемонструвати, що події не були фальшивими, сестри опублікували відео, коли вони писали записку того вечора і коли хлопець надіслав текст із проханням про фотографії.

Схоже, вони охопили всі бази.

Останні повідомлення