Twitter зараз дозволяє вам твітувати і цитувати себе

щебетати dm оновлення читання квитанцій чоловік тримає iphone 6 з на екрані prykhodov / 123RF Twitter нарциси, радійте! Тепер ви можете відсвяткувати власні твіти, поділившись ними або розширивши їх.

Соціальна мережа "На щастя" випускає очікувану функцію, яка дозволяє вам ретвітити та цитувати самі. Стільки про соціальні медіа обумовлено ностальгією, і останнє оновлення Twitter допомагає вам і вашим послідовникам пережити свою минулу славу натисканням кнопки.

Ви можете застосувати функцію ретвіту та цитування твіту до власних публікацій так само, як і до будь-якого іншого твіту: просто прокрутіть часову шкалу та натисніть піктограму ретвіту під вибраним дописом, а потім виберіть, чи хочете повторно опублікувати його в оригіналі. форму або цитуйте її та додайте супровідний текст. Якщо ви вирішите зробити останнє, ви обмежитеся повідомленням із 116 символів.

Залишаючись на темі персонажів, нова функція, безсумнівно, покликана заспокоїти більшість користувачів 310 мільйонів користувачів Twitter, які з нетерпінням чекають майбутніх змін у своєму основному досвіді твітування.

У травні Twitter оголосив про низку основних оновлень, які "спростять" твіти та дозволять користувачам максимально використати обмеження на 140 символів, яке є невід'ємною частиною платформи. Серед запланованих змін була функція ретвіту та цитування, яка була розповсюджена сьогодні.

Раніше, якщо користувач хотів посилатися на старий твіт, йому довелося б вдатися до додавання URL-адреси до свого нового повідомлення, яке потім було б відформатовано таким чином, щоб нагадувати функцію цитата-цитата при спільному користуванні. Так само користувачі Twitter завжди мали можливість повторно опублікувати свій перший у світі твіт за допомогою інструмента #FirstTweet.

Нова функція, безумовно, відповідає обіцянці Twitter впорядкувати твіти. Тепер це просто випадок очікування внесення решти змін. Тим часом ви можете віддатися розмові з самим собою.

Останні повідомлення