Facebook Explore Feed починається офіційним випуском, включаючи настільний

facebook тестує кнопку проти "55060497 мл" Наталія Попова / 123RF Індивідуальний канал Facebook для відкриття нових публікацій та людей більше не є випробуванням. У середу, 18 жовтня, Facebook підтвердив, що Explore розпочинає офіційне впровадження, включаючи додавання цієї функції до браузерів для настільних ПК.

Спочатку випущений на мобільний телефон як одна з багатьох перевірених функцій Facebook, Facebook Explore Feed - це як стрічка новин, призначена для відкриття чогось нового. Замість відображення публікацій від друзів та сторінок, за якими ви вже стежите, Explore пропонує публікації з загальнодоступних профілів та сторінок, які можуть вас зацікавити. Публікації часто позначаються у верхній частині позначкою «Популярний серед послідовників» із певною назвою сторінки або «Популярний серед друзів», щоб ви могли зрозуміти, чому Facebook пропонує саме цю публікацію.

Стрічка досліджень одного користувача не буде такою, як у стрічки наступного користувача. Розділ Огляд налаштовано на основі сторінок, за якими ви вже стежите. Facebook також враховує, що подобається вашим друзям, пропонуючи вміст на порталі Explore, тому, якщо вашим друзям сподобалось це відео про вірусного кота, ви, мабуть, натрапите на нього під час перегляду нового розділу.

Хоча Feed Explore служить місцем для найпопулярніших публікацій, які, на думку Facebook, можуть вам сподобатися, Explore - це також цілий розділ із пропозиціями щодо груп, місцевих місць, рекомендацій, де можна знайти гарячу точку Wi-Fi і навіть роботу.

Facebook спочатку тестував Explore Feed на мобільному, але тепер ця функція доступна як у програмі, так і під час використання настільного браузера. Стрічка включає фотографії, відео та публікації в обох форматах. Незважаючи на те, що продовження часу, витраченого на фактичне вивчення, додаванням оголошень до функції було б сенсом, реклама, як видається, ще не проникла в цей розділ.

Створення місця для користувачів для відкриття нового вмісту - не нова ідея, оскільки кілька платформ соціальних медіа мають власну варіацію - хоча термін „варіація” не застосовується до практики іменування, оскільки ця функція, як видається, має загальну назву „Ознайомтесь”. У Pinterest є вкладка "Огляд" зі шпильками провідних видавців. В Instagram давно є розділ з однойменною назвою, який нещодавно розширив можливості з більшим акцентом на відео та переніс розділ за межі програми на мобільні браузери. Раніше цього року Twitter переключився на Moments до розділу Explore із живими та попередньо записаними відео.

Останні повідомлення