Twitter постійно забороняє колишньому лідеру KKK Девіду Дюку

Twitter назавжди відсторонив від влади білого супрематика Девіда Дьюка за порушення правил "ненависницької поведінки".

До його заборони сторінка Дюка у Twitter налічувала понад 53 000 підписників. Член Твіттера з 2009 року, Дюк використовував свою платформу для просування мови ненависті.

У заяві Digital Trends представник Twitter підтвердив, що обліковий запис Дьюка «назавжди призупинено через неодноразові порушення правил Twitter щодо ненависницької поведінки. Ця примусова дія відповідає нашим нещодавно оновленим інструкціям щодо шкідливих посилань ".

Останнім твітом Дюка перед тим, як його відсторонили від посади, стало інтерв'ю із засудженим німецьким заперечником Голокосту Гермаром Рудольфом, яке порушує правила Twitter проти пропаганди насильства проти людей на основі їх релігійної належності, повідомляє ВВС.

Найвідоміший завдяки своїй ролі великого чарівника клу-клукс-клану, білої супрематичної групи ненависті, що базується на півдні, герцог використав свої підказки для отримання політичного схвалення.

Хоча його заявка на посаду губернатора Луїзіани в 1991 р. Була безуспішною, Герцог служив у Палаті представників штату Луїзіана з 1989 по 1992 рр. У 2002 році Герцог відбував 15-місячне покарання у федеральній в'язниці за тяжкі злочини та податкові шахрайства, пов'язані з його невдалим політичним прогоном. В останні роки його найбільше визнають за заперечення Голокосту на кількох сайтах у соціальних мережах.

Twitter - не єдиний сайт у соціальних мережах, який вважає вміст Дюка недоречним.

У червні YouTube припинив роботу каналів кількох праворадикаційних коментаторів, зокрема Дюка, Річарда Спенсера та Стефана Моліне, за порушення політики поведінки YouTube, "заявляючи, що члени захищених груп є неповноцінними".

Призупинення Дюка було окремим від постійного наполягання Twitter, щоб заборонити шкідливі посилання на змову та ненависну поведінку на сайті. У березні Twitter представив нову політику щодо користувачів, яка забороняє користувачам ділитися вмістом, який вважається ненависним або свідчить про насильство.

Обґрунтування політики щодо поведінки щодо ненависті у Twitter полягає в тому, що компанія продовжує «прихильно боротися із зловживаннями, мотивованими ненавистю, упередженнями або нетерпимістю, зокрема зловживаннями, які намагаються приглушити голоси тих, хто був історично маргіналізованим. З цієї причини ми забороняємо поведінку, спрямовану на осіб, які жорстоко поводяться на основі захищених категорій ".

З березня Twitter призупинив роботу інших популярних акаунтів, порушуючи нову політику, включаючи британську коментаторку Кейт Хопкінс, популярні акаунти QAnon та перевірку фактів із запальними твітами від президента Дональда Трампа.

Останні повідомлення