Все, що вам потрібно знати про Throwback Thursday (er, #tbt)

повернення в четверЯ ненавиджу робити широкі узагальнення щодо власного часто знущаного покоління, але Міленіали люблять нашу ностальгію. Практично все, що стосується теми, що запам’ятовується у 90-х роках, розгортатиметься на Інтернеті, і є причина, по якій ми нав’язливо документуємо своє життя - так що ми можемо пищати про них пізніше, коли дивимося на старі фотографії. Таким чином, цілком логічно, що Throwback Thursday (або #tbt, як ми з вами знаємо і любимо) є такою великою чудернацькою справою.

Ви публікуєте комічно ангельську дитячу фотографію щочетверга? Або бездоганно освітлений знімок із того тижня, три роки тому, коли ви дотримувались дієти Аткінса і стали своїм найсвітнішим я?

Якщо ви використовуєте Instagram або Twitter, ви, напевно, бачили або використовували хештег #throwbackthursday, або #tbt, один-два рази (або мільйон разів). Це піднялося до такої ганебності, що разом прийшов #flashbackfriday, щоб люди мали привід розміщувати старі фотографії два дні на тиждень замість однієї. Це настільки популярно, що в Instagram є понад 40 мільйонів зображень з позначкою #tbt, ще майже 23 мільйони - з #throwbackthursday, і навіть є понад 135000 веселих міток з #throwbackthursdayy.

Throwback Thursday - це, мабуть, найпопулярніша гра-хештег за всю історію. Але це не означає, що всі знають, як це правильно робити або коли це почалося.

Повернемось до початків

Важко точно визначити, з чого почався Throwback Thursday. Якщо ви виконуєте пошук за допомогою програми Instagramers для iPhone, яка дозволяє легко підтягувати найдавніші теги у файлі, ви бачите, що користувач з ім'ям @ bobbysanders22 є першою особою, яка записала тег у 2011 році, невдовзі після того, як Instagram додав хештеги як особливість.

Однак засновник Instagramers Філіпп Гонсалес каже нам, що це не свідчить про те, що користувач запустив хештег. "Ми ніколи не впевнені на 100 відсотків, оскільки Instagram видаляє старі теги за останні місяці, а деякі старі могли бути видалені". Інстаграмери включили Flashback Friday у якості однієї з рекомендованих ігор хештегів, коли ця функція була вперше представлена ​​в січні 2011 року. Тож визначити справжнє перше повідомлення #tbt досить складно.

Однак, дивлячись на Google Trends, схоже, люди почали регулярніше шукати Throwback Thursday у лютому 2012 року, і з тих пір інтерес до гри хештегом значно зріс.

повернення у четвер

На жаль, немає можливості шукати найдавніший час, коли він був спеціально використаний у Twitter, хоча якщо ви подивитесь на частих прихильників #tbt, таких як сестри Кардашьян, їх перше зафіксоване використання цього терміну в Twitter для Кім - це лютий 2012 року. Тож це безпечно сказати, що ідея Throwback Thursday розпочалася в 2011 році, набрала популярності протягом 2012 року, і тепер вона надійно закріплена у звичках соціальних мереж 2013 року.

Повернення в четвер - Ембер, я, @lorenridinger, @larsapippen, Мері instagr.am/p/HXnikRuS-Q/

- Кім Кардашьян (@KimKardashian) 24 лютого 2012 р

Як повернути назад, як професіонал

Тепер, коли ми пояснили походження # tbt, приступимо до справи. Технічно ви можете розмістити будь-що в соціальних мережах і позначити його #throwbackthursday (або #tbt, ви отримуєте), тому що вам дана ця свобода. Але те, що ти можеш щось робити, не означає, що ти повинен це робити. Ось чому ніхто не переробляв Поле бою Земля. І якщо ви продовжуватимете публікувати селфі від 12 годин тому і прикрашати їх хештегом #tbt, люди збираються вас закликати. Мистецтво повернення в четвер - це вибір картини, що викликає ностальгію - з іншої епохи вашого життя. І минулий вівторок не враховується, навіть якщо з тих пір ви зробили нову татуювання і купили домашню ящірку на ім’я Раскаль. Знімок екрану 29.05.2013 о 11.47.15

Бонусні бали, якщо ви станете актуальними. Чи жовтень? Викиньте фотографію цього незручного костюма середньої школи Пітера Пена. Випускний сезон? Ти знаєш, що робити.

В ідеалі ми хочемо побачити фотографії настільки старі, що ви насправді зробили знімок фізичного знімка. Якщо ви на фотографії, вам потрібно виглядати помітно інакше, ніж зараз. Насправді ви не можете зробити справжню картину Throwback Thursday, використовуючи фотографію, зроблену з Instagram, оскільки вона не існувала досить довго, щоб гарантувати справжній Throwback. Мені все одно, як ти мило виглядаєш. Зачекайте ще п’ять років або чекайте, що Інтернет-зневага рухатиметься вашим шляхом. А якщо потрібно, то, будь ласка, дайте йому вікно принаймні на пару років ...

Якщо ви хочете опублікувати зображення з недавнього минулого, тег #latergram більше підходить для демонстрації зображень минулого тижня, яких ви просто не можете втриматися, щоб опублікувати їх знову - зберігайте тег повернення спеціальним для зображень, які могли бути принаймні заархівовані на Facebook, якщо не здатний насправді збирати пил.

Тепер, коли Instagram дозволяє вам позначати користувачів, ви можете зробити Thowback Thursday більш спільним, позначивши своїх друзів на старих фотографіях, які ви публікуєте - хоча ви можете бути більш популярними, якщо обмежите це позначенням їх на милі малюки чи фотографії середньої школи, замість основних моментів з вашого горезвісна поїздка в Канкун в 2009 році.

І навіть незважаючи на те, що у вас може бути безліч старих фотографій, на яких ви робите чарівні дитячі речі, нахабно виглядаєте як середній школяр або вихваляєтеся чарівним цуценятком, який ви мали в дитинстві, проявіть стриманість і обмежтеся однією або двома фотографіями кожна Повернення в четвер.Знімок екрану 29.05.2013 о 11.55.21

Врешті-решт, найкрасивішим у цій грі хештегів є те, що це відбувається кожен проклятий тиждень. Це не ситуація високосного року, коли ви чекаєте віків, щоб він знову з’явився. Повернення в четвер не рідкість, як ті 17-річні цикади, які нібито вторгаються на Східне узбережжя. Це часто, і це скрізь, як підноги сороконіжок. І як підлоги стоножок, один-два терпимо, але постійного натиску достатньо, щоб хтось закричав. Якщо ви вирішили використати цей четвер для завантаження кожного знімка футбольної команди, який ви зробили за 10 років, перегляньте.

Виведення Ваших Throwbacks на наступний рівень

Оскільки Throwback Thursday настільки популярний, він починає породжувати бізнес-ідеї. Наприклад, стартап обміну повідомленнями Lango, додаток, який дозволяє надсилати анімацію своїм друзям, представив пакет анімацій на основі Throwback Thursday, і вони є цікавим способом оживити ваші ностальгічні відтінки. Вони виходять з новими пакетами Throwback щотижня, тому, коли я це перевірив, там був чарівний малюнок голови Дженніфер ЕністонДрузі, в той час як інша пачка в травні включає анімації на тему репу 90-х, такі як Snoop Dogg та Biggie.

Знімок екрану 29.05.2013 о 14.05.44

Єдиний недолік: щоб використовувати обмін повідомленнями Lango, вам також потрібен друг із додатком, тому він не працює як смайли, де ви можете помістити анімацію в SMS. Але віце-президент Lango з мобільних телефонів Джен Гренц пояснює, що незабаром ви зможете розмістити їх в Instagram. “Ще не зовсім Instagram, хоча це буде питання тижнів. Ми дозволяємо вам розміщувати повідомлення у Facebook та Twitter », - зазначає вона.

Отже, це один із способів надати вашим знімкам Throwback трохи додаткового чуття.

Куди ми йдемо звідси?

Тільки вперед і вгору! Зараз #tbt - це рішуче річ в Instagram. Звичайно, ці фотографії штовхаються і з’являються у Facebook та Twitter, але додаток для обміну фотографіями головним чином відповідає за початок та наш постійний інтерес до щотижневої гри. Однак я закликаю нас усіх підняти речі на наступний рівень: А як щодо музично-орієнтованого Throwback Thursday? Спільний плейлист усіх наших улюблених минулих синглів - ось, ми навіть його розпочали! (Так, зараз він складається виключно з мелодій Destiny’s Child. Винувачу мого редактора.)

Тепер, коли ми маємо можливість отримати доступ до архіву наших твітів, ми могли б також розпочати ділитися ними (це має високий фактор збентеження, але вони, це частина гри). Справді, я намагаюся сказати, що майбутнє святкування Чудової ностальгії у четвер є у наших руках, Інтернеті. Що нам робити далі?

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found