Facebook знову запускає Центр безпеки Facebook

позов Орландо зйомкиУ наш цифровий вік важко помітити небезпеку, але Facebook зробив кілька додаткових кроків, щоб допомогти своїм користувачам отримати хоча б відчуття безпеки. У понеділок гігант соціальних мереж відновив роботу Центру безпеки Facebook, який обіцяє забезпечити користувачів інструментами та ресурсами для боротьби із залякуванням та заохочення безпечного обміну даними в Інтернет-спільноті. За допомогою зовнішніх експертів, включаючи Консультативну раду з питань безпеки, Facebook заявляє, що новий та вдосконалений Центр безпеки збирає «відгуки від нашої спільноти для розробки політики, інструментів та ресурсів, щоб забезпечити вас у безпеці».

Спочатку запущений у 2010 році, Центр безпеки Facebook досить зріс. Він доступний більш ніж на 50 мовах і, крім того, зараз працює разом із близько 60 партнерами, щоб зробити його інструменти більш доступними. У своєму дописі на Facebook, який представляє оновлений Центр, керівник відділу глобальної безпеки Антигона Девіс зазначає, що оновлення також «надає наш Центр запобігання знущанням усім на Facebook. Центр - це ресурс для підлітків, батьків та вихователів, які шукають вказівок щодо запобігання та боротьби із залякуванням ".

Соціальна мережа також нагадує користувачам п’ять порад, які допоможуть контролювати їхній досвід користування та зробити його безпечним та позитивним як для окремих людей, так і для спільнот. По-перше, вам слід увімкнути двоетапну перевірку для Facebook, щоб захистити вашу конфіденційність. По-друге, Facebook рекомендує повідомляти про кожен образливий чи образливий допис. Крім того, платформа повідомляє користувачам, що створення індивідуальних аудиторій може допомогти передати ваш вміст людям, які отримають від цього найбільшу користь - будь то друзі, колеги чи члени сім'ї. У той же спосіб Facebook зазначає, що контроль позначення та налаштування вашої шкали часу може забезпечити більш кураторський досвід. І нарешті, Facebook повторює важливість своїх перевірок конфіденційності та безпеки, які можуть показати вам, як робити всі вищезазначені кроки.

"Для Facebook зробити світ більш відкритим і зв'язаним, надати людям силу ділитися деякими найважливішими моментами означає захищати людей та їх інформацію", - підсумував Девіс. "Ми сподіваємося, що наш новий Центр безпеки буде інформативним та цікавим".

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found