Історій Snapchat недостатньо? Тепер ви можете створити історію на 2017 рік

snapchat розповіді ваш додаток історія 2017 оснащення чат смартфон ios androidСамовидалення 24-годинних історій недостатньо? Snapchat тепер дозволить вам створити історію лише на 2017 рік. Ця функція дозволяє користувачам створювати історію-подібну котушку своїх найкращих публічних знімків за рік.

Поки Facebook створює відео найкращих спогадів, варіація інструменту Snapchat більше нагадує Snapchat Stories. Доступний, натиснувши «Спогади» та переглянувши вкладку «все», функція під назвою «Ваша історія 2017 року» розміщує ці зображення у котушці, подібній до історії. Користувачі мають можливість редагувати включені фотографії, а потім можуть поділитися Історіями 2017 року у власних Історіях за день або надіслати другові.

Інструмент не відновлює ці самовидаляються історії, а робить знімки, збережені в Snapchat за останній рік.

Створення інструменту для огляду минулого року не є чимось новим - Facebook робить це протягом декількох років, а тепер навіть робить святкові спогади та оглядає кінець місяця. Варіант Snapchat буде виглядати знайомим кожному, хто раніше користувався платформою, оскільки інструмент просто перетворює ці кадри у формат Stories для обміну.

Ця функція з’являється незабаром після того, як Snapchat запустив серйозний редизайн, спрямований на полегшення використання платформи, а також на відокремлення фактичних друзів від загальнодоступних акаунтів.

Для Snap Inc. власна історія 2017 року може містити список оновлень, які платформа запустила цього року. Тепер комп’ютерний зір допомагає користувачам швидше знаходити відповідні фільтри, інструмент пошуку був спрощений, і знімки більше не потрібно надсилати з обмеженням за часом. Нова комп’ютерна програма також дає можливість самостійно виготовляти власні об’єктиви доповненої реальності.

Однак 2017 рік не був позитивним для платформи. Поки перехід на Нью-Йоркську фондову біржу розпочався вражаюче, останні результати були не такими зоряними, що змусило програму запустити цей редизайн. За повідомленнями, компанія Spectacles також мала велику кількість непроданих окулярів. В даний час компанія працює над спробами залучити більше користувачів, за останніми офіційними підрахунками 178 мільйонів у листопаді. Іншим акцентом компанії є доповнена реальність, оскільки компанія працює над розширенням цієї маски для обличчя цуценячих собак для більш широкого використання, включаючи спонсоровані лінзи.

Останні повідомлення