Twitter обмежує обліковий запис Дональда Трампа-молодшого через відео з гідроксихлорохіном

У вівторок Twitter обмежив обліковий запис Дональда Трампа-молодшого після того, як він опублікував вірусне відео, яке містить дезінформацію про препарат гідроксихлорохін та коронавірус.

Трамп-молодший написав це твіт у вечір у понеділок, і з тих пір воно було видалено з його акаунту. Представник Twitter заявив Digital Trends, що твіт суперечить політиці дезінформації COVID-19 платформи.

Twitter вимагав видалення твіту Трампа-молодшого, що містить відео, і обмежує деякі функції його облікового запису, такі як уподобання чи ретвіт інших публікацій, протягом 12 годин.

Дональд Трамп-молодший виступає на мітингу Drew Angerer / Getty Images

Президент Дональд Трамп також написав це твіт у своєму акаунті в понеділок ввечері в ретвіті, який сказав: "Ковід вилікував. Америка прокинеться », - повідомляє NBC News. Цей твіт також зняв Twitter.

Відео, про яке йдеться, транслювалося в прямому ефірі в понеділок правою газетою Breitbart. У ньому лікарі організації, яка називається America's Frontline Doctors, говорять про те, як маски не потрібні і як гідроксихлорохін є «ліками» від коронавірусу.

Політика дезінформації COVID-19 у Twitter зазначає, що вони вимагають від користувачів видалення твітів, якщо вони містять: «Опис передбачуваних засобів лікування COVID-19, які не є негайно шкідливими, але, як відомо, неефективними, не застосовуються до контексту COVID-19 або ділиться ними з наміром ввести інших в оману ".

Спочатку гідроксихлорохін пропагувався через соціальні мережі та президентом Трампом як потенційне ліки від коронавірусу. Адміністрація з харчових продуктів і медикаментів попередила, що препарат може спричинити "серйозні побічні явища, пов'язані з серцем, та смерть" у деяких пацієнтів, особливо якщо застосовувати його поза лікарнею без нагляду лікаря.

Інші державні установи послідували цьому прикладу, підтримуючи використання гідроксихлорохіну для лікування COVID-19. Центри з контролю та профілактики захворювань оновили свою інформаційну сторінку про ліки та вилучили рекомендації щодо дозування, посилаючись на відсутність наукових доказів.

Останні повідомлення