Працює з додатком GIF, який перетворився на соціальну програму, Loopcam

loopcam 2.0

Ahhhh Loopcam, додаток, породжений любов’ю Інтернету до GIF-файлів, зараз знайшов своє гідне місце у цьому світі. Спочатку машина для виготовлення GIF була лише мобільним додатком, який одночасно передував і дуже нагадував зараз шалено популярну Vine. І все-таки Loopcam не був по суті соціальним додатком. Чому? Ну, йому бракувало деяких важливих функцій - сторінок профілю, коментарів та згадок, зокрема. Але оновлення Loopcam 2.0 знову вводить програму, орієнтовану на GIF, з великою кількістю нових соціальних функцій.

Перші враження

Хоча колірна гамма не змінилася, новий дизайн приємний. Самі вкладки також не змінені. Як і багато додатків до цього, Loopcam взяв репліки з Instagram. Вкрай ліворуч знаходиться вкладка Домашня сторінка, потім стрічка новин, Камера, сторінка профілю та сторінка пошуку вмісту. Тут немає нічого справді новаторського.

Як Loopcam сприйняв соціальну

Хоча ви завжди могли ділитися відео Loopcam зі своїми друзями через соціальні мережі, такі як Facebook та Twitter, а також як GIF-файли інших користувачів, це було стільки, скільки вміла програма, соціально. В останньому оновленні ці функції не змінились. Loopcam зробив, щоб вивести свій додаток на новий рівень (одночасно наздоганяючи своїх конкурентів), - це введення коментарів та згадок. Ми потрапимо на сторінки профілю пізніше.

Отож, як і слід було очікувати майже від кожного додатка для обміну мультимедіа, кнопки подобається, коментують та діляться спільно під GIF. Доступ до будь-якої з цих функцій - лише натискання. А кількість людей, які "LOL’D" GIF (мається на увазі, що це сподобалось цим людям), разом із ручками їхніх рахунків, як і раніше перераховані під GIF.

Для відтворення GIF просто потрібно натиснути на нерухоме зображення.

коментарі loopcam

Нам здалося трохи безглуздим, - це розмір поля для коментарів. Коли ви натискаєте на "Коментар", відкриється нова сторінка, і ви зможете прочитати коментарі інших користувачів та додати свої власні. Сама коробка як не дивно мала. Це змушує шрифт стискатися, і поле для коментарів знаходиться в одному рядку.

loopcam дослідити

Як і більшість медіа-додатків (відео, фото), ви знайдете розділ під назвою „LOL”, присвячений виявленню того, що ще люди діляться у спільноті чи що діляться ваші друзі.

Сторінка профілю

loopcam мій профіль

Сторінки профілю завершують завершення Loopcam як мобільної соціальної мережі. Якщо натиснути на четверту вкладку з карикатурою на голову дівчини, це відкриє досить елементарну сторінку, до якої додано фотографію профілю, ім’я користувача, оцінку петлі та кількість підписників, які підписалися, та GIF-файли. Існує ескіз носія, яким користувач також поділився.

Створення GIF

обмін фотографіями -

Ця частина насправді лише для того, щоб підбити підсумок, як зробити GIF. Натисніть на піктограму камери і наведіть камеру на те, що саме вас цікавить. Перш ніж кинути пістолет і почати натискати на цю велику зелену кнопку, ось трюк: натисніть кнопку один раз, щоб зафіксувати нерухоме зображення, і ви зафіксуєте лише один кадр (або два, якщо палець недостатньо швидкий). Якщо ви хочете зробити довші кадри, просто утримуйте зелену кнопку та знімайте. Є ще кілька функцій, які можуть вам виявитися корисними. Кнопку у формі лампочки у верхній частині перевертає "спалах" вашого телефону, ви можете переключитися на задню камеру, накласти сітку та ввімкнути "режим привидів", щоб відтворення GIF не було таким, як стрибкоподібний, як це було б інакше. Ви зрозумієте, що я маю на увазі, коли граєтесь із додатком.

Закінчивши і задовольнившись, ви можете поділитися зображенням з іншими соціальними мережами.

Думки про розставання

Робити GIF-файли - це весело. У цьому немає сумнівів, не кажучи вже про те, що GIF-файти, як відомо, є вірусною формою засобів масової інформації, яка є основною частиною таких сайтів, як Reddit, 4Chan, 9Gag та інші. Але є один недолік GIF-файлів, який справжні програми для відтворення MP4 компенсують і роблять його найкращим вибором для відеопрограм. Оскільки Loopcam конкурує з Vine, можна сміливо стверджувати, що технічна нездатність Loopcam пропонувати аудіо є основною перешкодою. Хоча Loopcam - це чудовий спосіб зробити медіа для художніх чи невимушених цілей, про громадянську журналістику чи слухові події, такі як концерти, не може бути й мови. Однак якщо ви хочете створити речі, з яких зроблені Tumblr, Reddit та Imgur, тоді Loopcam геть.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found