Потрібно стежити за обліковими записами Twitter для техніків

У кращому чи гіршому відношенні Twitter став основним джерелом актуальних новин та спонукальних до роздумів дискусій на різні теми, як соціальний дім для численних особистостей. Тенденція не є унікальною для певної галузі, оскільки люди можуть вибирати свої стрічки Twitter і створювати собі нішу в будь-якій галузі вибору.

Не є винятком і технологічний сектор. Про технічні новини часто вперше повідомляють у Twitter - не кажучи вже про мережу. Маючи це на увазі, ось огляд (не в певному порядку) найкращих людей у ​​технологічній галузі, за якими слідкувати у Twitter за новинами, технологічними тенденціями та, можливо, що важливіше, жартами.

Технічні титани промисловості

Ілон Маск (@elonmusk)
Ілон Маск OnInnovation / Flickr

Забавно називаючи себе "продавцем капелюхів", акаунт Ілона Маск у Twitter є інформативним, навчальним та розважальним. У Twitter Маск публікує новини про свої компанії (SpaceX, Boring та Tesla), а також випадково жартує. Маск також використовує Twitter для взаємодії з клієнтами та його послідовниками, що є досить вражаючим, якщо врахувати той факт, що за ним стежать понад 20 мільйонів людей (він буквально додав, можливо, ще мільйон з моменту запуску Falcon Heavy).

Білл Гейтс (@billgates)
Білл Гейтс Microsoft

Він може більше не виконувати повсякденної ролі в компанії, яку він заснував і очолив, але колишній генеральний директор Microsoft Білл Гейтс все ще коментує технологічну галузь через свій акаунт у Twitter (не сподівайтесь, що він багато писатиме про Microsoft однак). І зараз, коли його основна увага приділяється фундації, яку очолюють він та його дружина, Гейтс часто публікує публікації про соціальні проблеми та інші важливі причини. Маючи майже 50 мільйонів підписників у Twitter - і він досить активний у мережі - його погляди зараз актуальні як ніколи. Якщо ви шукаєте щось, пов’язане з корпорацією Майкрософт, ви можете замість цього підписатися на рахунок поточного генерального директора Сатії Наделли.

Сундар Пічай (@sundarpichai)
google pixel 2 жовтня 4 2017 Сундар Пічай

Вплив Google вийшов за межі онлайн-пошуку. Зараз ця компанія є головною силою в галузі штучного інтелекту, мобільного програмного та апаратного забезпечення, а також домашньої автоматизації, щоб назвати лише три сектори, до яких компанія має відношення. Якщо ви хочете дізнатись більше про багато видів діяльності Google, безумовно, дотримуйтесь її керівника, Сундар Пічай. Ви також невеликий погляд на його життя та інтереси.

Тім Кук (@tim_cook)

Генеральний директор Apple Тім Кук тримає своє особисте життя відносно приватним, тому його акаунт у Twitter, як правило, є суто діловим. Так, ви знайдете передбачувані новини Apple, але ви також побачите частину його ролі, яка не завжди є в новинах, як-от відвідування шкіл та погляди на соціальні проблеми. Його публікації стосуються не лише продуктів Apple, а й сфер, на які компанія впливає, таких як освіта та охорона здоров’я.

Джефф Безос (@jeffbezos)
Kindle Fire Джефф Безос

Як і Тім Кук, Джефф Безос робить це професіоналом, коли робить твіт. Проте Безос, як відомо, краудсорсинг для ідей та взаємодії зі своїми послідовниками. Безос може бути найвідомішим як засновник і генеральний директор Amazon, але серед інших його підприємств є Blue Origin та The Washington Post - дві компанії, про які він також пише в Twitter.

Технології впливу

Емілі Чанг (@emilychangtv)

Емілі Чанг веде технічно орієнтоване шоу на Bloomberg. Вона є автором Б rotopia: Розпад Клубу хлопців Силіконової долини , нещодавно випущена книга про жінок у галузі техніки. Як і тема її книги, Чанг пише твіти про впливових жінок, які працюють у цій галузі, на додаток до технічної галузі в цілому.

MKBHD (@mkbhd)
Марк Браунлі

MKBHD, він же Marques Brownlee, може бути найвпливовішим технічним влогером на YouTube. Його відео збирають мільйони переглядів одразу ж після їх публікації. Але він не використовує Twitter просто для просування своїх відео своїх 2,7 мільйона підписників. Ви знайдете його думки щодо продуктів, загальних технологій та інших забавних роздумів.

Девід Хайнмайєр Ханссон (@dhh)
Брайан Клірі / Getty Images

Коментуючи культуру Кремнієвої долини та технологічну індустрію загалом, Ханссон надасть кілька продуманих дискурсів до вашої стрічки у Twitter. Ханссон є партнером фірми з розробки програмного забезпечення Basecamp і відомий як засновник Ruby on Rails, яка є простою у використанні структурою веб-розробки, яка використовується для додатків, баз даних та веб-сторінок.

Решма Сауджані (@reshmasaujani)
Facebook

Засновник та генеральний директор некомерційного кодексу Girls Who Code, завданням якого є залучення більшої кількості жінок до інформатики, Сауджані додасть важливий аспект до вашої стрічки в Twitter, коли вона писатиме твіти про недостатнє представництво жінок у технологічній галузі. Сауджані також закликає молодих дівчат брати участь у програмах STEM та надає їм інформацію для цього.

Додаткові рекомендації

Кара Свішер (@KaraSwisher)
Facebook

Співзасновник сайту технологічних новин Recode, Swisher - досвідчений технічний журналіст і пише твіти про важливі новини галузі. Суїшер часто відвідує ток-шоу, а її знання в галузі техніки є одними з найкращих у бізнесі.

Крістофер Мімс (@mims)
LinkedIn

Подібно до Swisher, Мімс пише та висловлює думку про технологічну галузь для The Wall Street Journal. Його акаунт у Twitter наповнений новинами та його думками про технологічні тенденції, а також він часто спілкується зі своїми послідовниками та допомагає сприяти дискусіям про тенденції в технічній галузі.

Девід Коен (@davidcohen)
Девід Коен

Будучи засновником та керуючим партнером в прискорювачі запуску Techstars, Коен написав твіт про стартапи в Інтернеті та важливість різноманітності та інклюзивності в технологічній галузі.

Чарльз Артур (@charlesarthur)
YouTube

Артур п'ять років був технічним редактором у The Guardian, а зараз працює журналістом-фрілансером у цій галузі. Він добре відомий книгою Цифрові війни: Apple, Google, Microsoft та битва за Інтернет, яка орієнтована на бізнес в Інтернеті та комп’ютерах.

Джефф Вайнер (@jeffweiner)
TechCrunch / Flickr

Оскільки він є генеральним директором LinkedIn, Вайнер пропонує оновлення про компанію та їх зростання. Він також часто пише твіти про взаємозв'язок між технологіями та бізнесом, а також цікаві інтерв'ю з лідерами обох галузей.

Бенедикт Еванс (@benedictevans)

Партнер фірми венчурного капіталу Андрієссен Горовіц, Еванс вже понад 15 років є мобільним аналітиком та галузевим експертом. Його акаунт у Twitter наповнений коментарями про Силіконову долину, кодування та, по суті, всі речі, пов’язані з технологічною галуззю.

Siraj Raval (@sirajraval)
Facebook

Людина з багатьма талантами, дослідник даних та зірка YouTube Сірадж Раваль випускає відеоуроки, призначені для розробників, які зацікавлені у побудові штучного інтелекту. Обліковий запис Раваля у Twitter рекламує його підручники на YouTube, але він також спілкується зі своїми послідовниками та коментує новини та тенденції ШІ.

Аджит Пай (@ajitpaifcc)
нейтральність мережі ajit pai заголовок Білл Кларк / Getty Images

Будучи головою голови Федеральної комісії зв’язку, Пай останнім часом був у новинах через його наполегливе переслідування з метою припинення нейтралітету мережі. Нещодавно його акаунт у Twitter перетворився на нескінченну стрічку прихильників його справи. Незважаючи на цю саморекламу, Пай є важливим послідовником у технічній галузі завдяки своїй позиції в FCC.

Нудно Ілон Маск (@BoredElonMusk)

Як не вдається Маск у Twitter, пародійний аккаунт, заснований на його особистості, також варто дотримуватися. Забавний для всіх, навіть тих, хто не цікавиться технологічною індустрією, Нудьгуючий Ілон Маск розважається інноваціями та технологічними тенденціями. Обліковий запис часто твітує веселі ідеї для додатків та технічні ідеї, які просто жарти, але настільки продумані, що можуть бути реальними.

SwiftonSecurity (@SwiftonSecurity)

Пародійний акаунт, натхненний Тейлор Свіфт, SwiftonSecurity, забезпечить вкрай необхідну дозу легкості для вашої стрічки у Twitter. SwiftonSecurity коментує кібербезпеку та офісну ІТ-культуру, але додає кумедний поп-культ у свої "твіти".

Цифрові тенденції (@DigitalTrends)

Можливо, безсоромна вилка, але ви вже зараз читаєте цю статтю, то чому б не дати нашому акаунтові Twitter підписатися? Плюс, слідкуючи за DT у соціальних мережах, ви можете бути в курсі оглядів продуктів та новин технічної галузі.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found