Facebook розгортає інструмент "Відкривай людей", який допоможе вам завести нових друзів

Facebook відкриває людейFacebook випускає новий інструмент, який допоможе вам подружитися з користувачами своєї великої соціальної мережі.

Подібно до пропозицій щодо контактів і профілів, які ви знайдете в подібних LinkedIn та Twitter, нова функція "Відкривати людей" пропонує людям, з якими у вас є щось спільне. Наприклад, це може відповідати вам користувачам залежно від міста, в якому ви живете, груп Facebook, до яких ви належите, подій, до яких ви зацікавились, та колег по роботі.

Інструмент приховано на вкладці навігації по меню «більше» у мобільних додатках Facebook, під «друзями», «подіями», «групами», «місцями поблизу» та іншими функціями. Facebook підтвердив, що Discover People щойно розпочав свою діяльність і буде поступово доступний для всіх користувачів iOS та Android, повідомляє TechCrunch.

facebook відкрити людей 2facebook відкрити людей 3facebook відкрити людей img 2542

Коли ви відкриєте "Відкрийте людей", у верхній частині дисплея ви побачите повідомлення з проханням "представитись", щоб "люди могли вас пізнати ближче". Якщо натиснути на зображення профілю, Facebook направить вас на інший екран, де ви зможете додати короткий біографічний файл, ще раз проведіть пальцем ліворуч і попросить вас додати вибрані фотографії.

Пропозиції щодо друзів доступні на початковому екрані - прокрутіть сторінку вниз, і ви матимете доступ до груп, учасником яких ви є, та окремого розділу під назвою „Відкривайте людей”. Торкніться, щоб зробити свій вибір, і Facebook представить вам низку профілів користувачів, якими можна прокрутити та підключитися. Це все буде дуже добре знайоме кожному, хто використовував додаток для знайомств, наприклад Tinder, але (на даний момент), схоже, намір Facebook полягає лише у тому, щоб допомогти вам зустріти користувачів на основі вашого місцезнаходження та спільних інтересів. Решта залежить від вас.

Ця функція, схоже, є продовженням інструменту Facebook для людей, яких ви можете знати, для настільних ПК, який раніше зазнав критики, коли звіт стверджував, що він використовував дані про місцезнаходження для внесення своїх пропозицій. Facebook стверджував, що інформація в статті була неточною, і конкретно "відмовляла в використанні інформації про місцезнаходження пристрою та місцезнаходження, яку ви додаєте у свій профіль".

Чи обмежує оновлення моторошний? Це змусить вас почувати себе сталкером? Ми залишимо це вирішувати вам. Facebook, однак, наполягає на тому, що досі не використовує дані про ваше місцезнаходження: "Ми використовуємо лише те місто, яке, як ви кажете, є вашим поточним містом у вашому профілі", - заявив представник Digital Trends. "Якщо ваше налаштування є приватним, ви все ще можете використовувати пошук людей, щоб знайти інших людей, які також перебувають у перерахованому вами місті, але інші люди не можуть знайти вас на основі вашого поточного міста."

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found