Facebook вперше оновлює кнопку Подобається

як змінити вам удачу facebook щойно оновили кнопку вперше 851587 1431031093777351 1720804863 n

Тримайся за капелюхи, Інтернет - одна з найосновніших функцій соціальної мережі, кнопка Facebook Like, перетворилася. Згідно з блогом розробників Facebook, новий вигляд також поширюється на кнопку Поділитися.

як приклади

"Сьогодні ми представляємо новий дизайн як" Подобається ", так і" Поділитися ", щоб допомогти людям ділитися більше чудового вмісту в Інтернеті", - пише Facebook. "Ми вже спостерігаємо сприятливе збільшення оцінок" подобається "та" Акції "з новим дизайном, і ми будемо розповсюджувати ці кнопки всім найближчими тижнями".

Кнопка "Подобається" стала основним елементом Facebook з 2010 року, і вона швидко поширилася далі, щоб стати ознакою схвалення, яке користувачі можуть натискати майже на будь-якому веб-сайті. Кнопка Поділитися так само (Аналогічно?) Стала важливою для користувачів, щоб швидко та легко розсилати історії одним клацанням миші, не залишаючи веб-сайт.

Ці дві маленькі кнопки є неймовірно важливою частиною місця Facebook у Мережі; це дозволило соціальній мережі обернутися величезною кількістю доменів. Кнопки "Подобається" та "Поділитися" роблять Facebook набагато більшим, ніж Facebook.com. За даними Facebook, кнопки "Подобається" та "Поділитися" переглядають більше 22 мільярдів разів на день і мають домівку на понад 7,5 мільйона веб-сайтів. Вони є значною частиною того, що робить Facebook невід’ємною частиною Інтернету в цілому.

І з моменту свого походження дві кнопки залишаються такими, як є. То навіщо перемикання? Очевидно, дизайн отримує більше кліків; темніший синій і, здавалося б, сміливіший текст повинен бути набагато привабливішим.

"Нові кнопки стали чіткішими та простішими, і як результат, люди сподобалися і діляться більшою кількістю речей", - говорить нам представник Facebook. «Окрім візуального оновлення, ми дуже полегшили розробникам розміщення кнопок« Подобається »та« Поділитися »поруч. Відображення обох кнопок дозволяє людям вибирати, яким чином вони хочуть поділитися, і може допомогти залучити трафік переходу від Facebook на веб-сайти ".

Зміни відбуваються так само, як дискусії про Facebook та Twitter, коли з’являються джерела новин. Незважаючи на те, що оновлення може здатися мінімальним, ви можете зробити ставку на все, що може дати Facebook крихітну перевагу над конкурентом.

Як і всі оновлення Facebook, до цього приходять скарги (лють користувачів неминуча, навіть для чогось такого, здавалося б, незначного, як це). Цього разу суперечка виходить від розробників, які займаються оновленням своїх веб-сайтів. Очевидно, для деяких сайтів кнопка Facebook Send надіслана. Пітер Ян із Facebook пояснив у коментарях до анонсу блогу, що замість цього на сайтах, на яких розміщено "Подобається" та "Відправити", тепер відображатимуться "Подобається" та "Поділитися" "Спільний доступ має всі функції кнопки" Надіслати "та багато іншого, тому зміни з боку видавця не потрібні", - говорить Ян. Однак веб-сайти, які використовували лише функцію "Надіслати", збережуть цю кнопку.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found