Як створити власний об'єктив Snapchat за допомогою нового інструменту Snap Inc.

Як створити власний об'єктив Snapchat для власного студійного дня народження 2Набридло обличчя цуценяти і танцюючий хот-дог? Snapchat тепер дозволяє користувачам створювати власні лінзи доповненої реальності. 8 лютого Snapchat запустив функцію Create Your Own Lens - інструмент, який дозволяє користувачам додавати власний об'єктив Snapchat до популярних функцій AR. Інструмент призначений для таких завдань, як створення власної графіки для весілля, вечірки чи іншої події.

На відміну від Snapchat’s Lens Studio, розробленого для бізнесу, «Створити власний об’єктив» заборонено для бізнесу. Snap Inc. заявляє, що інструмент розроблений з урахуванням повсякденного користувача, і що спеціальні лінзи можуть бути створені всього за п’ять хвилин. Частиною цієї простоти є система на основі шаблону з опціями персоналізації. На момент запуску колекція включає більше 150 шаблонів.

як створити власний об'єктив для оснащення, створюючи свій власний потікяк створити власний об'єктив для оснащення, створюючи власний потік 1Як створити власний приклад дня народження об'єктива Snapchatяк створити власний приклад весілля на об'єктиві

Snap Inc. заявляє, що інструмент призначений для вечірок та подій або для використання в якості подарунка. Інструмент розповсюджується сьогодні в Інтернеті та iOS, але компанія заявляє, що опція Android зараз працює. Snapchat спочатку розгортає цю опцію для користувачів у США, заплановано глобальне впровадження. Однак спеціальні фільтри не безкоштовні, ціни починаються від 10 доларів.

Інструмент також запускається з додатковими параметрами шрифтів, включаючи кисті, курсив, світіння, градієнт, веселку та давньоанглійські шрифти для підписів Snap.

Отже, як створити власний об’єктив Snapchat?

Існує два варіанти доступу до інструменту. Перший - це перейти до snapchat.com/create. Користувачі мобільних пристроїв можуть перейти до налаштувань, а потім "фільтрів та лінз", щоб отримати доступ до того самого інструменту. (Як уже згадувалося, мобільний варіант наразі призначений лише для iOS, але найближчим часом з’явиться версія для Android).

Попередня Наступна 1 з 5 Як створити власний об'єктив Snapchat для власного студійного дня народження 2як створити власний об'єктив для знімків на свій день народження у студіїяк створити користувальницький об'єктив Snapchat для власного студійного картографуванняяк створити власний об'єктив для знімків у вашому власному студійному Валентиніяк створити нестандартний об'єктив для власної весільної студії

Опинившись інструмент створення лінзи, користувачі починають, вибираючи шаблон з опцій. Потім ці AR-лінзи можна налаштувати за допомогою різних варіантів тексту. Опція додати фотографію, яку Snapchat мав до запуску дизайнера лінз, також доступна тут.

Після завершення проектування об’єктива введіть час та місце, коли об’єктив буде активним для цієї події. Snapchat дозволяє вибирати від 20 000 до 5 мільйонів квадратних футів, а це означає, що ви можете дозволити цьому фільтру вийти на кілька кварталів, якщо хочете.

Після того, як дизайн закінчений і встановлено час і місце розташування, користувачам потрібно лише перевірити. Snapchat каже, що вам потрібно перевірити принаймні за три години до часу початку, щоб переконатися, що об’єктив доступний для всієї події.

Параметр "Створити власний об'єктив" розширюється в Lens Studio, яка розпочала роботу в грудні. Найновіший варіант розроблений для будь-якого користувача, тоді як настільна Studio орієнтована на бізнес та користувачів з трохи більшою кмітливістю в роботі з комп’ютером. Snapchat також дозволяє користувачам створювати власні геофільтри, інструмент, який був запущений в 2016 році.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found