Співзасновник Twitch Майкл Сейбель приєднується до ради директорів Reddit

У середу, 10 червня, Reddit оголосив, що Майкл Сейбель, співзасновник теперішнього Twitch, приєднається до ради директорів компанії, заповнивши вакантну посаду, коли співзасновник платформи Алексіс Оганян пішов з посади минулого тижня.

Сейбель має досвід лідерства в технологічних стартапах, починаючи від співзасновника justin.tv, платформи, яка врешті-решт стане Twitch. Покинувши свою посаду генерального директора justin.tv у 2011 році, він допоміг запустити вже неіснуючу відеопрограму Socialcam на посаді генерального директора. Зараз Сейбель є партнером Y Combinator і генеральним директором програми прискорювача стартапів YC, де працює з 2013 року.

"Я хочу подякувати Стіву [Хаффману], Алексісу та всьому комітету Reddit за цю можливість", - сказала Сейбель у заяві. «Я знаю Стіва та Алексіса з 2007 року і з тих пір користуюся Reddit. Протягом цього періоду часу я спостерігав, як Reddit стає частиною основної мережі Інтернету, і я з радістю допомагаю надавати поради та вказівки, оскільки Reddit продовжує зростати та вирішувати проблеми залучення громади та приналежності до ширшої аудиторії ".

Майкл Сейбель

До роботи в галузі технологій Сейбель отримала диплом політолога в Єльському університеті і працювала фінансовим директором екс-президента NAACP та генерального директора Квейзі Мфуме у 2006 році в штаті Меріленд.

"Мало хто має глибокий досвід Майкла в галузі технологій і знає виклики та можливості, з якими ми стикаємось так само, як і він", - сказав Хаффман, співзасновник та генеральний директор Reddit. “Тож ми маємо честь, що він приєднується до нас. Не кажучи вже про те, що він один з найрозумніших і найдобріших людей у ​​галузі техніки ".

Reddit заявив, що Сейбель має досвід пропаганди різноманітності та включення в стартапи.

Співзасновник Reddit Алексіс Оганян подав у відставку з правління 5 червня в розпал все більших протестів після смерті Джорджа Флойда. У своєму твітті Оганян сказав, що попросив правління заповнити його місце чорношкірим кандидатом, щоб внести більше різноманітності в правління п'яти членів. Він також оголосив, що використовуватиме прибуток від своїх акцій Reddit "для обслуговування чорної громади".

Оганян, який одружений із зіркою тенісу Сереною Вільямс, каже, що рішення було частково прийнято для його дочки. «Я роблю це для себе, для своєї сім'ї та для своєї країни. Я пишу це як батько, який повинен мати можливість відповісти своїй чорношкірій дочці, коли вона запитає: «Що ти зробив?» », - написав він.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found