Редизайн Twitter приносить мобільні інструменти, швидкість і темний режим

Попередня Наступна 1 з 2 щебетати робочий стіл редизайн мобільний натхненний світловий режим додому 1500x1500 eng jv png img fullhd середня копія Twitter щебетати робочий стіл редизайн мобільний натхненний темний режим будинок 1500x1500 eng jv png img fullhd середня копія Twitter

Twitter.com виглядає трохи більше, як Twitter, створений для екранів смартфонів. У понеділок, 15 липня, платформа соціальних мереж здійснила довгоочікуваний редизайн, додавши деякі інструменти програми до робочого столу, а також додавши параметри налаштування, включаючи новий темний режим. Twitter повідомляє, що оновлена ​​веб-платформа запускається сьогодні.

Новий зовнішній вигляд Twitter пропонує кілька функцій, які користувачі мобільного додатку почуватимуться звично. Розділ "Огляд" у додатку Twitter, який збирає колекцію твітів та відео в реальному часі на основі ваших інтересів і навіть фізичного місцезнаходження з облікових записів, за якими ви ще не стежите, тепер є частиною лівої навігаційної бити, яка також містить швидкий доступ до повідомлень та сторінки вашого профілю. Закладки також дебютують на twitter.com, тоді як списки тепер також швидше доступні з тієї самої навігаційної панелі.

Натискання піктограми повідомлень на лівій бічній панелі відкриває перероблений будинок для прямих повідомлень. Зараз Twitter зазначає, що сторінка Direct Messages дозволяє користувачам переглядати розмови та надсилати повідомлення, не перемикаючись між екранами.

Довгоочікуваний темний режим також з’являється з редизайном, хоча як варіант, який також не відхиляє старий синій фон. Налаштування дисплея тепер включають звичний «затемнений» темний режим білого тексту на темно-синьому фоні, а також нову опцію «вимкнення» для білого тексту на чорному тлі. Twitter також додав нові теми, щоб змінити іконки та аспекти дизайну, які використовують знаковий синій колір Twitter на інший відтінок.

І темний режим, і нові варіанти кольорів доступні за кілька кліків, натиснувши на більше внизу цієї нової лівої навігаційної панелі, а потім клацніть на дисплей. Ці самі налаштування доступні також у параметрах дисплея в меню Налаштування.

Оновлення також полегшує перемикання між обліковими записами за допомогою швидкого вийти в лівій навігаційній панелі.

Хоча оновлення приносить новий вигляд, нові функції та кілька ярликів, Twitter каже, що оновлення також розроблене для забезпечення швидшої продуктивності. Але компанія також не закінчила вносити зміни - Twitter каже, що редизайн також створює кращу основу для майбутніх оновлень платформи.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found