Закон COVFEFE забороняє президенту видаляти твіти

акт ковфефе 69962687 мл Адріан Ханку / 123RF Закон Президентської документації вимагав, щоб записи та зв’язки президента США залишались недоторканими з часів Уотергейта, а новий законопроект може поширити закон на публікації в соціальних мережах. У понеділок, 12 червня, представник Майк Квіглі (Д. Іллінойс) вніс пропозицію, яка вносить зміни до чинного закону, щоб забороняти президенту видаляти публікації в соціальних мережах, включаючи дописи з особистих акаунтів президента, а також офіційних.

Квіглі називає законопроект на честь сумнозвісної друкарської помилки, яку президент Дональд Трамп написав у Twitter, а згодом видалив, але лише після того, як термін "covfefe" став широко розповсюдженим інтернет-мемом. Закон COVFEFE, який називається "Електронні повідомлення для спілкування з різними джерелами для участі" (отримаєте скорочення?), Додав би твіти президента та інші публікації в соціальних мережах до Національної адміністрації архівів та діловодства (NARA). Сама NARA просила включити електронні комунікації, включаючи соціальні медіа, до закону в 2014 році.

Якщо поправка буде прийнята, видалення твітів, зокрема сумнозвісної друкарської помилки "covfefe", буде порушенням, яке, за словами Квіглі, "підлягає дисциплінарному стягненню". Законодавство також прагне роз'яснити плутанину щодо того, чи продовжує використання Трампом своїх особистих акаунтів (@realDonaldTrump) замість @POTUS (Президента США) облікового запису в Twitter тих самих законів.

«Щоб зберегти довіру громадськості до влади, обранці повинні відповідати за те, що вони роблять і говорять; сюди входять твіти із 140 символів. Часте нефільтроване використання президентом Трампом свого особистого акаунта в Twitter як засобу офіційного спілкування є безпрецедентним », - заявив представник Квіглі в прес-релізі. «Якщо Президент збирається звернутися до соціальних мереж, щоб зробити раптові проголошення державної політики, ми повинні забезпечити, щоб ці заяви були задокументовані та збережені для подальшого використання. Твіти потужні, і президент повинен нести відповідальність за кожну посаду ".

Оновлення не обов'язково означає, що кожен твіт буде заархівовано - NARA не веде записи кожного окремого висловлювання, але забезпечує збереження записів, "які, як вважають, мають постійну цінність", що, за даними агентства, становить приблизно від двох до п'яти відсотків.

Законопроект не вперше за час адміністрації Трампа Квіглі домагається більшої прозорості. Надання доступу до записів доступу для відкритості американського уряду (MAR-A-LAGO), ще один законопроект, акронім якого спрямований на президента Трампа, був запропонований на початку цього року і має на меті зробити журнали відвідувачів у будь-якому місці, де президент веде бізнес, загальнодоступним.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found