Facebook додає покупки до вашого мобільного додатка

Тепер ви можете купувати товари безпосередньо в додатку Facebook за допомогою нової вкладки для покупок, яка з’явилася у вівторок під назвою Facebook Shop.

Facebook Shop - це місце, де клієнти можуть відкрити компанії та продукти в додатку. Ви можете знайти нову функцію в головному меню програми Facebook.

Facebook Shop дозволяє клієнтам відкривати нові магазини Facebook або конкретні предмети, які вони шукають. Це працює в тандемі з магазинами Facebook, які випустили в травні як інструмент, що дозволяє власникам малого бізнесу безкоштовно створити вітрину в Інтернеті.

Facebook

Магазини виглядають і відчувають себе сторінкою у Facebook, де власники підприємств можуть легко перелічити свої товари. Клієнти можуть здійснити покупку безпосередньо через магазини Facebook.

Частина нової вкладки Магазин у вівторок включає можливість для клієнтів брати участь у реальних покупках (де клієнти можуть робити покупки під час Facebook Live) та програми лояльності для магазинів, які клієнти відвідують найбільше.

"Ми хочемо полегшити покупки людям і надати можливість кожному, від підприємця до найбільшого бренду, використовувати наші програми для зв'язку з клієнтами та розвитку їх бізнесу", - заявила Facebook у вівторок. "Ось чому ми створюємо нові способи, щоб люди могли робити покупки в наших додатках, і надаємо інструменти, що допомагають компаніям продавати в Інтернеті".

У березні компанія оголосила інвестиції у розмірі 100 мільйонів доларів для малого бізнесу, щоб допомогти їм у фінансовій боротьбі з пандемією коронавірусу. Facebook заявив, що надасть фінансову підтримку 30 000 малих підприємств у 30 країнах у вигляді грошових грантів та безкоштовних рекламних кредитів.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found