Stalkbook: переглядайте будь-який профіль Facebook, навіть якщо він вам не друг

Незалежно від того, чи шукаєте ви випускника коледжу чи працюєте професіоналом, якщо ви хочете зберегти свою кар’єру та особисте життя окремими, швидше за все, ви прискіпливо керували налаштуваннями конфіденційності свого Facebook, так що незнайомці не можуть переглядати ваші фотографії, реєстрації та інша приватна інформація. Однак, навіть якщо ви думаєте, що все у вас під контролем, один веб-розробник знайшов спосіб обійти всю систему конфіденційності Facebook, яка дозволить кожному побачити ваш профіль, якщо у вас є спільні друзі.

Випускник MIT Олівер Є під відповідною назвою Stalkbook створив додаток Facebook, який збирає дані користувачів як сторонній розробник за допомогою API Facebook. Ця інформація може показувати Йе особисту інформацію незнайомця, яку він, по суті, може використати та поділитися на Stalkbook. Йе ділиться прикладом.

«За допомогою цього API я можу отримати доступ до інформації мого друга Тревора. І що Stalkbook робить, це проходить всю інформацію користувача та всіх друзів інформації користувача та зберігає копію кешу на веб-сайті, так що коли хтось інший відвідує Stalkbook, вони тепер мають доступ до кеш-версії даних Facebook , навіть незважаючи на те, що вони не мають дозволу на доступ до інформації Тревора », - пояснює він IEEE.

Простіше кажучи, програма працює, ставлячи вас, користувача, під маскою свого друга на Facebook, щоб ви могли бачити особисту інформацію іншого профілю, з яким ви не дружите.

«Отже, фотоверсія працює, коли людина підписується на заявці; він не тільки розкриває власну інформацію, але й компрометує всю інформацію своїх друзів », - сказав Є. «Якщо я ввійду на сайт, то мій друг Тревор також буде підписаний на сайті, тому що я дружу з Тревором. І оскільки, маючи свої облікові дані, я бачу інформацію Тревора. Тепер усі в Інтернеті також можуть бачити інформацію Тревора, використовуючи мої облікові дані.

"І оскільки більше людей підписується на Stalkbook, ви отримуєте такий мережевий ефект, коли вам потрібно лише 10 відсотків Facebook, щоб приєднатися до компрометації 80 - 90 відсотків Facebook".

Якщо це все ще бентежить, зверніться до піктограми праворуч. Практично, щоразу, коли хтось входить у свій обліковий запис на Facebook, вся інформація їхніх друзів порушується. Ви зауважили, що можна переглянути лише сподобання, теги до фотографій, коментарі та оновлення стану, але не приватні повідомлення.

Тепер, коли ви розумієте, наскільки дива ця концепція і ви досить збиті з толку, засідайте. Є кілька факторів, які заважають ще не випущеному Stalkbook коли-небудь потрапити до загальної аудиторії.

Незважаючи на те, що розробники отримують деякі дані користувачів для запуску своїх додатків, це забороняє вимагати, щоб інформація та доступ до входу належали комусь іншому. Відповідно до правил для додатків розробників, в одному керівному документі також зазначено, що розробник «не буде використовувати, відображати, надавати або передавати дані користувача способом, що не відповідає вашій політиці конфіденційності», тоді як інший обмежує розробників від таких дій, вимагаючи від них «дотримуватися з усіма іншими обмеженнями, що містяться в нашій Політиці платформи Facebook ".

Так що там. Якщо ви планували переслідувати своїх колишніх коханих через своїх спільних друзів за допомогою Stalkbook, можливо, вам доведеться дотримуватися старовинного модного шляху, який насправді дружить з ними, або змусити своїх спільних друзів мити брудні ковбаси. Однак Stalkbook показує, що обійти налаштування конфіденційності Facebook не так складно, як ви думаєте, тому все, що ви в кінцевому підсумку ділитесь у Facebook, ніколи не буде по-справжньому приватним.

Зображення Сенді Вудрафф

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found