Цей розпад виноградної лози - це все не так у сучасних стосунках

ця лоза - це все, що не так у сучасних відносинах хоалитиНаскільки соціальні медіа зіпсували знайомства? Ой, давайте порахуємо шляхи. Для кожного доброго, що роблять Facebook, Twitter, Instagram та Tumblr для нашого любовного життя, існують різні методи, якими вони їх знищували. Якщо вам коли-небудь доводилося страждати під час розмови про те, чому ви продовжуєте твітувати у своєму колишньому або хто такий «рандо», який сподобався всім вашим оновленням, ви знаєте, тоді ви знаєте, про що я тут.

Ми навчились моніторингу та вивчення, і кожен великий палець вгору, "подобається", а смайлик щось означає. У молодої любові вже були батьки, особиста невпевненість, затримання, випускний вечір та відсутність алкоголю, - і тепер, свідок, побачення з підлітками стають черговим серйозним ударом з боку соціальних мереж.

Познайомтесь з Хоаліті (принаймні, це його ручка в Instagram).

#tbt назад, коли я щойно отримав брекети, який сьогодні вранці. #FUUUHHHHKK

Публікація, якою поділився Хоаліті (@khoaliti) 29 серпня 2013 року о 10:56 за PDT

Йому 19, він живе в Каліфорнії - і до недавнього часу у нього була дівчина.Однак все розбилося, коли він почав "подобатися" фотографіям інших дівчат в Instagram. Здається трохи суворим, чи не так? Ну вінзробила опублікуйте цей підказливий Instagram, закликаючи фліртувати "лайки".

Так що пропало !?

Публікація, якою поділився Хоаліті (@khoaliti) 16 квітня 2013 року об 11:53 ранку PDT

Але це ні тут, ні там. Справжній сенс полягає в тому, що молодий Хоаліті задокументував свій розрив через Вайн. Для цього вам потрібно буде включити звук.

А хто була молода леді, яка вкрала увагу Хоаліті і зіпсувала його стосунки? Відповідно до теми Reddit: “Один з моїх найкращих / найстаріших друзів, який щойно створив Instagram ... Очевидно, хлопці не можуть мати друзів-курчат. Буквально кожна дівчина, з якою я теж спілкувався, вважала найгіршим ".

То що найбільше засмучує з цього приводу: те, що «подобається» фотографії іншої людини в Instagram, є підставою для розриву стосунків або документування згаданого розриву через Vine, а потім оприлюднення на Reddit? Я не впевнений, але те, що я знаю, це те, що я кожен день вдячний, що мені не довелося бути підлітком у 2013 році.

Тамє деякі твердження щодо Reddit про те, що це все фальшиво у пошуках Коаліті комедійної слави Vine, але я не впевнений, чи робить це все менш чи більше жахливим.

Останні повідомлення