Новий вірус заражає Facebook.

вірус facebook вже заразив 800000 користувачів fb header

У Facebook розповсюджується новий вірус, що перебирає паролі, і знову шкідливе програмне забезпечення полює на соціальну довіру, нараховану мережею.

Понад 800 000 людей вже постраждали від вірусу, що схоже на відео, надіслане другом. Як тільки хтось натискає на нього, вони перенаправляються на веб-сайт, який повідомляє їм, що їм потрібно завантажити плагін для перегляду відео.

І якщо вони завантажують плагін, коли починаються проблеми. Завантаження надає розробникам шкідливих програм доступ до пароля користувача, часто для електронної пошти, а також для Facebook та Twitter. Це дає зловмисникові можливість прикинутися своєю жертвою, потенційно видавлюючи більше особистих даних зі своїх акаунтів. Так поширюється вірус; оскільки зловмисники мають доступ до заражених облікових записів, вони використовують ці ручки, щоб звернутися до інших жертв, поширюючи відео.

Карло де Мікелі, один із дослідників, сказав New York Times, що випадки нападів швидко зростали, щороку спостерігалося 40 000 нових випадків.

Google відповів, вимкнувши розширення браузера, які дозволили атаку, що може серйозно перешкодити зростанню в майбутньому. Але в той час, як зловмисники в основному використовували браузер Google Chrome, Де Мікеллі заявив, що зловмисники адаптували свою шкідливу програму, щоб обійти захисні заходи, і що вони вже адаптували її для Mozilla Firefox.

Ця остання атака викликає занепокоєння, оскільки демонструє значно витонченіше розуміння того, як скористатися перевагами Facebook для поширення спаму, ніж інші атаки. Оскільки такий тип атак, коли користувачеві пропонується завантажити плагін, не надто відомий, навіть користувачі, які загалом знають про віруси, можуть бути ошуканими. Це не ваше типове посилання для схуднення, яке нібито рекомендується вашим другом. Схоже, це повідомлення безпосередньо вам.

Оскільки зловмисники продовжують впроваджувати інноваційні способи отримання вашої особистої інформації, важливо припустити, що все, що вам надіслано, може бути спамом. Шукайте ознаки того, що повідомлення електронної пошти чи повідомлення на Facebook насправді адресоване вам - наприклад, якщо ви отримали цей найновіший вірус, це буде не персоналізоване повідомлення, а лише посилання від вашого друга. Чи часто ваші друзі надсилають вам посилання без коментарів? Якщо так, скажіть їм наступного разу, щоб вони поставили невелике особисте зауваження біля посилання, щоб ви знали, що це не вірус. Facebook, Chrome та Firefox повинні вживати заходів безпеки, щоб уникнути подібного, але користувачі також повинні бути розумними щодо того, що вони відкривають та що завантажують.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found