Смучений фронтмен Девід Дрейман покидає Twitter, звинувачуючи Тролів

співак Девід Дрейман з важких металів порушив вистачило тролів кидає твіттер разван орендовичі flickr Девід Дрейман, вокаліст групи "Disturbed". Кредит: Razvan Orendovici / Flickr (використовується під Creative Commons). Девід Дрейман може бути не іменем по батькові, якщо ви не любите важку металеву музику. Але фронтмен групи "Disturbed" був дуже активним у Twitter і мав чималих підписок. Однак нещодавно він вирішив кинути все це, назавжди залишивши соціальну мережу. Причина, на думку Дреймана, полягає в тому, що тролі.

Дрейман є сином ізраїльтян і онуком тих, хто пережив Голокост, і він використовував свій профіль у Twitter і славу, щоб твітувати підтримку Ізраїлю щодо триваючого ізраїльсько-палестинського конфлікту на Близькому Сході, а також захищаючи віру від нападників.

Однак сьогодні @davidmdraiman просто переходить до звичного "Вибачте, ця сторінка не існує!" повідомлення. Кешована версія його видаленого облікового запису показує, що він мав значну кількість підписок 154 000.

Кешована версія сторінки Девіда Дреймана у Twitter, перш ніж він закрив її, показуючи нещасні твіти до тролів. Кешована версія сторінки Девіда Дреймана у Twitter, перш ніж він закрив її, показуючи нещасні твіти до тролів. Кредит: Девід Дрейман / Twitter

Не всі його послідовники настільки проізраїльські, як він, що іноді призводило до бурхливих обмінів між ним та деякими його послідовниками, які мали проблеми з його позицією. Це також вивело антисемітських тролів, які, за словами Дреймана, будуть полювати на нього і постійно нападати на нього.

Він сказав Loudwire, що соціальні медіа - це просто майданчик для тролів у наші дні. Через це вже неможливо щось зробити, саме тому він покидає сайт. Він сподівається, що люди оцінили його проізраїльську активність протягом останніх кількох років. Здавалося, він також переорієнтувався на свою справжню життєву мету: робити музику і робити так щасливими людей.

За збігом обставин, новий альбом Disturbed, Увічнений, потрапляє в магазини 21 серпня, але Дрейман заперечив, що його вихід з Twitter був рекламним трюком для створення заголовків безпосередньо перед виходом нового альбому.

Дрейман не перша знаменитість, яку тролі вигнали з Twitter. Буквально кілька місяців тому режисер "Месників" Джосс Уедон покинув Twitter, отримавши безліч ненависних твітів від людей, розгніваних його зображенням Чорної вдови у фільмі. Незважаючи на те, що за цими зусиллями стоять феміністки, Уедон заперечувала, що це саме так.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found