Social Bakers викриває "Фейкових послідовників" за допомогою безкоштовного інструменту

соціальні пекарі фальшиві послідовники

У Twitter є трохи проблем зі спамом. Проблеми настільки погіршились, що кількість підписників почала означати дуже мало - для кожної реальної людини, яка йде за вами, існує 10 підроблених. То як ви дізнаєтесь, чи є у вас випадок фальшивих послідовників? Social Bakers, компанія з аналітики соціальних мереж, запропонувала швидке рішення під назвою “Fake Followers”.

Користуватися веб-програмою так само просто і безкоштовно. Ви входите в будь-який обліковий запис Twitter і натискаєте перевірити кнопку. Додаток розрахує для вас три різні відсотки. Перший - це відсоток “підроблених чи порожніх” облікових записів Twitter. Другі - це відсоток неактивних рахунків. Остаточне число - це відсоток законних рахунків.

Існує процвітаючий підпільний ринок фальшивих акаунтів у Twitter. Зловмисні користувачі використовуватимуть кількість підписників, щоб виглядати авторитетними, але законні користувачі, такі як ваші корпоративні бренди та знаменитості, які мають фальшивих підписників, означають, що ці користувачі мають менш командний вплив або охоплення. Засновник та генеральний директор Social Bakers Ян Резаб пояснює наслідки наявності фальшивих послідовників. «Наявність великої кількості фальшивих фоловерів впливає на довіру до облікового запису користувача. Візьмемо, наприклад, бренд. Хоча бренд може здатися дуже популярним через кількість підписників, його велика кількість є фальшивими, це ставить під сумнів дійсність популярності. Крім того, підроблені послідовники можуть перевантажити обліковий запис користувача шахрайством, наприклад, «диво-дієтою» або «роботою вдома» [пропозиції] ».

Джастін Бібер фальшиві послідовники

Знаменитості та корпоративні рахунки, каже мені Резаб, як правило, більше схильні до фальшивих рахунків. Візьмемо для прикладу акаунт Джастіна Бібера у Twitter, який налічує понад 31 мільйон підписників, що має пропорційно менший відсоток "хороших" акаунтів. 27 відсотків - підроблені або порожні, 12 відсотків - неактивні, тоді як 61 відсоток - "добре". Порушивши цю ситуацію, на момент написання цього матеріалу 31 317 591 підписник підрахував, що насправді Джастін Бібер має 18 987 830 фактичних підписників (плюс-мінус 4,6 мільйона користувачів з урахуванням відхилення на 15 відсотків).

Але оскільки на даний момент програма перебуває в бета-режимі, вона бере випадкову вибірку з 2000 користувачів і обчислює відсотки на основі цієї обмеженої групи вибірки. На даний момент Fake Followers обіцяє стандартне відхилення (неточність) на 10-15 відсотків, але це має зменшитися, оскільки Social Bakers дозволяє збільшити обсяги вибірки. Додаток постійно вдосконалюється, каже Резаб. Але захищаючи поточну програму, він додає: “Що стосується брендів та / або знаменитостей тощо, якщо користувачі знаходять велику кількість фальшивих фоловерів зі своєї вибірки, цієї [розміру вибірки] має бути достатньо. Крім того, це бета-версія, і ми маємо намір вдосконалювати її щодня ».

Останні повідомлення