Instagram може запропонувати публічний варіант для колекцій à la Pinterest

Instagram не проти виграти функції інших програм соціальних мереж. Наприклад, у 2016 році він запустив подібні до Snapchat Stories, навіть не потрудившись вигадати нову назву функції.

А потім у 2017 році він запустив «колекції» під Pinterest, дозволяючи зберігати та впорядковувати колекції привабливих публікацій, помічених під час перегляду популярного додатку для обміну фотографіями.

Наразі в Instagram колекції є приватними, але, схоже, компанія, що належить Facebook, зараз розглядає можливість дозволити користувачам робити свої колекції загальнодоступними, щоб вони могли ділитися ними зі своїми послідовниками. Ця функція може також дозволити іншим додавати вміст для подальшого розширення колекції, яка може включати що завгодно - від найкращих місць для відпочинку та улюблених ресторанів до шикарного модного одягу та, звичайно, милих котів.

Варіант "зробити колекцію загальнодоступним" був помічений у коді Instagram експертною дослідницею додатків Джейн Манчун Вонг, а пізніше підтверджений TechCrunch. Функція включає кнопку, яка дозволяє вибирати між тим, як зробити колекцію приватною або загальнодоступною, причому остання дозволяє творцю колекції відкрити курацію для інших користувачів Instagram.

Здається, що код не містить інформації про те, що користувачі можуть стежити за колекцією так само, як тепер вони можуть стежити за хештегами, хоча це те, що можна інтегрувати в будь-який час. Спільний доступ до колекцій може бути цікавим для звичайних "граммерів", тоді як бренди та знаменитості можуть використовувати їх для стимулювання продажів та підвищення рівня популярності.

Instagram заявив, що наразі не тестує функцію публічних колекцій, хоча це вважається типовим твердженням, якщо продукт розробляється внутрішньо до випробування з вибраними користувачами Instagram.

Варто зазначити, що функція може ніколи не побачити світ, але її відкриття в коді програми показує, що компанія, безумовно, зацікавлена ​​в дослідженні ідеї зробити колекції спільними. І той факт, що Facebook зробив те саме зі своїми функціями колекцій до кінця 2018 року, означає, що ми не повинні дивуватися, якщо в найближчі місяці в Instagram з’явиться щось подібне.

У Pinterest понад 250 мільйонів користувачів, що на чверть перевищує розмір Instagram. Якщо Instagram оприлюднить колекції, буде цікаво подивитися, як це вплине на поточний статус Pinterest, особливо, оскільки очікується, що він стане загальнодоступним пізніше цього року.

Останні повідомлення