Поліцейським у Нью-Йорку заборонено робити селфі

nypd просто каже ні селфі-копам-селфі

Коли ви думаєте про людей, які люблять фотографувати себе, легко подумати про те, щоб підростити підлітків та напружити прихильників спортзалу. Дівчата позують у дзеркалі у ванній кімнаті перед великим вечором або молоді люди, що блимають знаком миру на літньому музичному фестивалі, одягненому в одяг хіпі.

Але люди будь-якого віку, зовнішнього вигляду та занять роблять селфі - про що свідчить популярний блог Tumblr під назвою CopSelfies, який збирає та публікує деякі найкращі, більш самозакохані моменти правоохоронних органів. CopSelfies гуманізує поліцейських, оскільки показує, що вони так само зацікавлені в отриманні такого ідеального знімка, як і всі ми.

Незважаючи на те, що CopSelfies Tumblr насправді привабливіший за все інше, схоже, Нью-Йоркській поліції не подобається ідея, коли їхні офіцери публікують свої фотографії у формі. З цією метою вони розпочали внутрішнє розслідування випадків, коли співробітники розміщують свої фотографії в Інтернеті, особливо на сайтах знайомств, таких як OKCupid. The New York Post повідомляла, що порушників можуть звільнити, тому поліцейські із своїми фотографіями у формі масово витягують ці фотографії в автономному режимі.

NYPD заявила, що застосовує свою політику соціальних мереж, щоб запобігти збентеженню працівників, і ця політика, ймовірно, є запобіжником, щоб мінімізувати випадки, коли поліцейські говорять або роблять щось безглузде в Інтернеті, і очевидно, що вони працюють на NYPD. І якщо поліцейський відчуває, що їм потрібно виділити свою форму, щоб наздогадати побачення, він, мабуть, переслідує не тих людей.

Проте це розслідування здається таким, що воно зосереджено на досить тривіальній проблемі, тим більше, що у Нью-Йорку є безліч інших речей, про які слід турбуватися. Але, мабуть, правоохоронні органи по всій країні стурбовані впливом селфі - CopSelfies Tumblr після занадто великої кількості скарг на нього було зроблено паузу, і автор залишив тираду про поліцію: "CopSelfies є незаконним співучасником селфі у фетишизмі насильство з боку охоронців капіталізму, що підтримується державою з незаконною владою ".

Сайт також отримав суворе попередження, що його буде припинено, якщо він продовжить розміщувати ці фотографії.

Шлях суворий. Але незалежно від того, натиснете ви на усміхнену даму у формі на eHarmony, або ви вважаєте, що селфі-поліцейські є інструментом гегемонії, доки NYPD вважає, що їхні офіцери виглядають німими, а колекціонер Tumblr продовжує отримувати удари, тоді вони цілком може залишитися в минулому.

Останні повідомлення