Відскануйте фото, щоб піти за другом за допомогою тегів імен Instagram

Instagram

Додавати друзів в Instagram зараз так просто, як сканувати фото. У четвер, 4 жовтня, Instagram запустив Nametag - графіку, яку можна сканувати, що дозволяє іншим користувачам стежити за вами, роблячи фото. Запуск поставляється разом із тестами Instagram, спрямованими на шкільні спільноти, призначені для з'єднання студентів коледжів.

Сканування Nametag працює як читання QR-коду - просто наведіть камеру в додатку на Nametag, натисніть і утримуйте екран, і профіль цього користувача з’явиться. Користувачі можуть створити тег імен, зайшовши в меню налаштувань та вибравши параметри ім'я тегу. Instagram дозволяє персоналізувати графіку натисканням на екран. Кольори, смайли і навіть селфі можуть одягати нові теги Nameta, які також матимуть логотип Instagram та ім’я користувача.

Окрім сканування за допомогою камери Instagram, користувачі можуть також натиснути опцію «сканувати тег імен» із того самого меню, де користувачі розробляють власний тег імен. Користувачі також можуть зберігати зображення та надсилати їх через Facebook та WhatsApp, натискаючи стрілку спільного доступу в меню Nametag.

Код Instagram раніше цього року натякнув на функцію Nametag. Instagram не перша мережа, яка дозволяє користувачам сканувати графіку, щоб знайти друзів - Snapchat також надає користувачам унікальну графіку, призначену для спрощення додавання нових друзів на платформі за допомогою Snapcode.

Instagram

Instagram також випробовує новий спосіб зв’язку зі шкільними спільнотами. Ця опція дозволяє користувачам додати школу до свого профілю. Додавання школи також дозволить користувачам перерахувати свій аспірантський рік, а також інші деталі, такі як спортивні команди, громадські товариства та ваші основні. Інстаграмери, які беруть участь у шкільних спільнотах, будуть включені до каталогу всіх студентів, який, за заявами Instagram, організований за випускним роком. У цьому каталозі ви можете стежити за користувачами або прямими повідомленнями з тієї ж школи.

В Instagram кажуть, що інструмент дотримується тих самих вказівок, що й поточні Прямі повідомлення - користувачі можуть прийняти або відхилити будь-які повідомлення, надіслані користувачами, яких ви не дотримуєтесь. У компанії кажуть, що інструмент розроблений як для демонстрації шкільного духу, так і для спілкування з іншими студентами та студентами.

Поки інструмент Nametags розповсюджується у всьому світі, Шкільні громади поки що є лише тестом серед вибраної кількості коледжів.

Останні повідомлення