Функція темного режиму Facebook Messenger отримує офіційне поширення

Facebook Messenger тепер пропонує більш прямий доступ до свого темного режиму, що дозволяє всім його користувачам у всьому світі полегшити навантаження на очі під час використання програми обміну повідомленнями в умовах недостатнього освітлення.

Оголошено в понеділок, 15 квітня, темний режим Messenger можна активувати, натиснувши фотографію профілю в Messenger для доступу до налаштувань, а потім увімкнувши темний режим, щоб переключити відображення чату з білого на чорний.

Facebook насправді запустив темний режим для Messenger шість тижнів тому, але вирішив залишити його поза меню налаштувань і натомість запропонував "веселий" спосіб його активації. Це передбачало не більше, ніж розсилку смайликів із півмісяцем будь-кому, будь то контакту, чатовому боту або навіть вам самим. Це викликало "місячний злив" на екрані вашого смартфона (ви все одно можете це зробити, якщо це дійсно потрібно), а потім спливаюче вікно із повідомленням користувачам, що ця функція тепер доступна.

Згідно з продуктовим блогом Messenger, "темний режим забезпечує нижчу яскравість, зберігаючи контраст і яскравість", водночас допомагаючи зменшити відблиски з екрана смартфона при використанні програми за слабкого освітлення. Раніше Google зазначав, що темний режим для додатків також допомагає продовжити час автономної роботи на пристроях Android, що, імовірно, є однаковим для пристроїв iOS.

Ряд гучних додатків нещодавно додали параметр темного режиму, серед них YouTube, Twitter та Google News, а WhatsApp, що належить Facebook, в даний час також тестує темний режим. iOS, навпаки, пропонує загальносистемну опцію в налаштуваннях, яка дозволяє інвертувати кольори дисплея - ви можете знайти його, перейшовши в Налаштування> Загальне> Доступність> Показати розміщення> Інвертувати кольори та увімкнувши «Смарт-інвертування». Це спричиняє зміну всіх кольорів за винятком зображень, носіїв та деяких програм, які вже використовують темні кольори.

Окрім смартфонів, MacOS і Windows 10 також пропонують опцію для більш темних дисплеїв.

Ще одне недавнє доповнення до Messenger - це функція, яка дозволяє видалити ваше повідомлення з ланцюжка чату протягом 10 хвилин після його публікації, тоді як майбутні плани програми можуть включати повернення інтегрованих чатів, які дозволять користувачам спілкуватися з контактами Messenger через головну Програма Facebook, замість того, щоб перегортати її та Messenger.

Останні повідомлення