Нові функції безпеки Pinterest включають двофакторну автентифікацію

оновлення безпеки pinterest двофакторна автентифікація Користувачі Pinterest Незабаром користувачі Pinterest отримають більше способів захистити свої облікові записи, оскільки служба анонсувала три нові функції безпеки, включаючи двофакторну автентифікацію. Оновлення почали виходити у вівторок, і функції, як очікується, будуть доступні кожному користувачеві протягом наступних кількох тижнів.

Тепер користувачі можуть увімкнути двофакторну автентифікацію, яка надсилатиме код за допомогою тексту або програми Twilio Authy для підтвердження ідентифікації користувача при кожному вході в систему. Для користувачів, які не хочуть турбуватися про додатковий крок, ця функція може залишатися вимкненою всередині розділу безпеки в налаштуваннях облікового запису Pinterest.

Разом із новим захистом для входу в систему, Pinterest тепер перелічить усі пристрої, які увійшли в обліковий запис, у розділі безпеки профілю. Користувачі можуть видалити невпізнані пристрої (або пристрої з часом та датами доступу, які не збігаються), щоб завантажити будь-які несанкціоновані комп’ютери зі свого облікового запису.

Користувачам також не доведеться продовжувати перевірку розділу безпеки - як тільки оновлення розпочнеться, Pinterest надсилатиме користувачам електронний лист щоразу, коли для входу в обліковий запис було використано новий пристрій. Користуючись новим смартфоном, планшетом або комп’ютером, користувачі можуть ігнорувати електронну пошту - або перейти до розділу безпеки, коли новий пристрій не авторизовано.

"Ми не балуємось, коли справа стосується безпеки, і це лише невеликий фрагмент того, що ми робимо для захисту вашого облікового запису", - сказав Емануеле Чезена з Pinterest. "Ми продовжуватимемо працювати над тим, щоб зробити ваш Pinterest максимально безпечним".

Щоб отримати доступ до нових функцій безпеки, користувачі можуть перейти до свого профілю та натиснути піктограму налаштувань шестикутника, а потім вибрати “безпека”. Двофакторна автентифікація вмикається за допомогою перемикача, тоді як користувачі також можуть натискати, щоб показувати активні сеанси та отримувати доступ до будь-яких програм, уповноважених на використання цього облікового запису Pinterest.

Pinterest - це місце для збереження ідей в Інтернеті, але секретні дошки (вечірка-сюрприз, хтось?), А тепер покупки на Pinterest дають користувачам більше підстав переконатися, що їх акаунт не скомпрометований. Нові функції додані до існуючих функцій безпеки Pinterest, включаючи безпечний режим та інструкції користувача щодо захисту облікових записів.

Останні повідомлення