Спільнота Reverb Remix - це чутливий, підтримуючий притулок YouTube

Кріс Деграу / Цифрові тенденції

"Не забувайте, я абсолютно не слухаю цього о 3 ранку, мовчки плачучи в свою подушку, щоб не розбудити сім'ю"

"Божевільно думати, що минув майже рік, і я все ще думаю про тебе щодня, кожного дня твоє ім'я спливає в моїй голові".

"Привіт, ти не одна, я тут. я нікуди не їду, і я люблю тебе ".

Це всі коментарі до відео Рейена Хемдена на YouTube Хізер - Конан Грей (Уповільнено та реверберація). З майже 700 коментарів переважна більшість розповідає історії про серцебиття та втрату.

"Коли я дізнався, що [моє відео] підірвалось, я був просто вражений і вражений усіма коментарями", - сказав Хемден. "Люди відчували, що розділ коментарів - це безпечне місце".

Не багато людей описують розділ коментарів на YouTube як "безпечне місце". Платформа має горезвісно токсичні коментарі, часто наповнені тролями або безглуздими зауваженнями. Частково це пов’язано з тим, наскільки мало підзвітності - на відміну від Twitter чи Reddit, в профілі користувача не відображаються всі їхні попередні коментарі чи вподобання.

YouTube зробив кілька спроб очистити свої розділи коментарів; у 2016 році він запровадив інструменти, які забороняють людям коментувати певні слова, а в 2017 році він почав відключати коментарі до відео від неповнолітніх, якщо люди стали «хижими». Здебільшого це було неефективно, і розділи коментарів іноді можуть стати неприємними.

Але коментарі до реміксів "сповільнених та ревербераційних" є винятком - чутлива відмова від токсичності, часто зустрічається на платформі.

Є сотні пісень, завантажених із цим лейблом, змінених відповідно до реклами - темп сповільнюється, голос подається на кілька октав нижче, додається слабке відлуння. Коментарі наповнені детальними особистими зізнаннями. Відповіді добрі та нескінченно підтримують.

Хемден висунув теорію, що емоційна реакція пов’язана з повільністю пісень.

"Якщо взяти пісню і уповільнити її, слухач буде звертати увагу на кожне окреме слово", - сказав Хемден.

Дванадцятирічна Рамона кілька місяців тому почала робити відеоролики "уповільнення та реверберація" і погодилася, що уповільнений ефект робить слова більш впливовими.

"Значення тексту може перегукуватися з ними залежно від того, що вони переживають", - сказала вона. Як хтось прокоментував одне з її відео, "вся пісня вдарила мене, як бетонну стіну зі 100 голками".

Але для деяких це більше, ніж просто тексти пісень. Ісаак Сіґала, творець «сповільненого та ревербераційного», який налічує майже 35 000 підписників, робить відео з ностальгії за «рубаною та накрученою» музикою, яку він виріс, слухаючи. Звук "уповільненого та ревербераційного" найбільше зобов'язаний "рубаною та гвинтовою" музикою, стилем сповільнених хіп-хоп-пісень, популярним у Х'юстоні DJ Screw у 1990-х.

Коли Сіґала почав робити власні ремікси, він не здивувався емоційній реакції.

"Я знав, що це станеться", - сказав він. «Я бачу, які емоції викликали мене, коли я вперше почав займатися [уповільненою музикою]. Я бачив, як інші виражають свої емоції ».

Творець і терапевт

Але ніщо не може підготувати когось до того, коли глибоко інтимні коментарі заливаються їхніми відео. Коли творці щодня прокидаються перед людьми, які діляться своїми найглибшими думками - Хемден сказав, що отримує близько семи нових на день, - вони складають близькі стосунки зі своїми передплатниками.

"Я не відчував, що вони чужі, розумієш? Я відчував, що пов’язаний з ними ”, - сказав Хемден.

Творці іноді грають роль імпровізованого терапевта.

"Я намагаюся допомогти якомога більшій кількості людей", - сказала Сігала. "Я скажу їм, щоб мені особисто писали повідомлення. Таким чином, це лише я та вони, а не для того, щоб світ бачив ".

Сігала подружилася таким чином; іноді люди повідомляють йому місяці по тому, щоб сказати, що їм стало краще. "Це змушує мене почувати себе краще і з собою", - сказав він.

Створений відео "Уповільнене та ревербераційне" Брейден Мур сказав, що він пов'язаний із багатьма проблемами психічного здоров'я своїх коментаторів і що він реагує, намагаючись змусити їх почуватися менш самотніми.

"Якщо я побачу щось подібне до того, що я пережив, то я обов'язково прокоментую і спробую дати їм кілька підбадьорливих слів", - сказав він.

Рамона, навпаки, підключається до своїх передплатників, співчуваючи поруч з ними. Вона прокоментувала її Хізер відео, "ось випадковий пов: ти вже доросла, але все ще не можеш про них забути, і це болить у твоїй свідомості".

Він має 7300 вподобань та більше 100 відповідей. Одна людина відповіла, сказавши: "Не бачила його майже три роки, але не можу забути".

Рамона відповіла: "Все буде добре <3"

Хемден сказав, що відчуває захист щодо своїх коментаторів і буде виконувати функції модератора, щоб тримати дискусію співчутливою.

"Я переконуюсь, що немає коментарів ненависті до людей, які діляться їхніми історіями, тому що для цього потрібна хоробрість", - сказала Хемден. "Хтось повинен бути мужнім, щоб насправді поділитися своєю історією".

Створення відеороликів із "уповільненим та ревербераційним режимом" може зайняти всього 10 хвилин, але емоційна праця, потрібна творцям, може зайняти нескінченні години. У фінансовому плані вони за свою роботу нічого не заробляють. Незважаючи на те, що деякі відео мають мільйони переглядів, багато авторів заявляють, що не можуть монетизувати свої ремікси з причин авторських прав. Для них це також часто не має значення.

"Поки я можу допомогти людям, які є в розділах коментарів", - сказав Сігала. "Це все добре."

Останні повідомлення