ColorKuler створить кольорову палітру на основі вашого профілю в Instagram

Додаток ColorKulerЯкщо є щось, що виділяється у найбільших фотографів, це те, що вони майже завжди мають чіткий і послідовний стиль, який використовується в їх зображеннях. Це частина того, що дозволяє їх роботу легко впізнати. Багато фотографів намагаються визначити і визначити, що насправді є їхнім стилем, але новий інструмент під назвою ColorKuler прагне допомогти людям впорядкувати його.

ColorKuler з назвою, чітко натхненним інструментом кольорової палітри Adobe Kuler, - це програма, яка полегшує пошук вашої особистої палітри кольорів, як кілька кліків кнопки чи натискань на екрані. Ідея полягає в тому, що кожен з нас має свій власний погляд на світ, кожного з нас тягне до різної естетики з точки зору дизайну та кольору. Розробники, припускаючи, що користувачі в Instagram публікують те, до чого їх тягне, розробили ColorKuler для аналізу облікових записів Instagram та створення кольорової палітри, яка інкапсулює цей колірний стиль користувачів.

ColorKuler

Точність цього у визначенні кольорової палітри, яка вам подобається, звичайно, буде залежати від того, наскільки ви вірні своєму огляду в тому, що ви публікуєте у своєму акаунті Instagram. Але якщо теорія відповідає дійсності, що ви в основному публікуєте речі, які вам подобаються, то, ймовірно, у ваших звичках до публікації буде прихована якась модель.

Використовувати ColorKuler також дуже просто, все, що вам потрібно зробити, це відвідати веб-сайт програми ColorKuler і ввести своє ім’я користувача Instagram у поле з проханням про це. Потім додаток завантажує ваш профіль Instagram і робить аналіз, через кілька секунд виплюнувши власну кольорову палітру. Якщо ви намагалися визначити свій стиль, цей інструмент може бути дуже корисним, щоб допомогти вам побачити різновиди кольорів і тонів, які вас тягнуть, легко перетравлюваним способом.

Визначення цих кольорів і тонів, до яких вас тягнуть так чітко, може стати чудовим способом допомогти вам далі розвивати свій стиль у майбутньому; будь-то під час покупки нового одягу, оформлення будинку або вибору зовнішнього вигляду вашої наступної фотосесії.

Нарешті, ColorKuler останнім часом приділяє багато уваги, і це призвело до деяких проблем із надійністю доступу до сайту. Якщо у вас трапляється проблема при спробі завантажити сайт, зачекайте кілька хвилин і спробуйте ще раз.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found