Діти тепер можуть ініціювати запит друзів щодо програми Messenger Kids

Суперечливий додаток Facebook Messenger Kids тепер дозволяє молоді ініціювати власні запити до друзів, використовуючи процес, який все ще вимагає схвалення батьків. Додаток для обміну повідомленнями для дітей віком до 13 років нещодавно додав опцію, яка дозволяє користувачам просити своїх батьків додати нового друга на платформу за допомогою парольної фрази. Останнє оновлення програми Messenger Kids розпочало виходити в понеділок, 13 серпня.

Функція генерує унікальну парольну фразу для кожної дитини. Потенційний друг повинен ввести цей код, щоб надіслати запит на дружбу. Батьки обох дітей повинні схвалити запит, перш ніж двох користувачів з’єднати на платформі.

Створюючи пароль, Facebook, ймовірно, прагне запобігти небажаним запитам друзів, спрощуючи процес додавання друзів на платформі. Оскільки обидва батьки повинні схвалити запит, оновлення не змінює правила, які вже існували у програмі Messenger Kids.

Оновлення спрощує запити друзів, особливо у випадках, коли батьки також не є друзями. Перед оновленням батьки повинні були запросити інших батьків, щоб діти змогли підключитися до програми для дітей. (Messenger Kids також спочатку вимагав, щоб батьки обох дітей були друзями перед підключенням до платформи, правило, яке змінилося на початку цього року.) Messenger Kids все ще вимагає від батьків мати обліковий запис Facebook, але оновлення може допомогти спростити запити друзів.

Запит на дружній пароль - це необов’язкова функція, яка за замовчуванням вимкнена - це означає, що якщо батьки не заходять та не змінюють налаштування програми Messenger Kids, нічого не змінилося. Увімкнення функції може призвести до менших затруднень, щоб додати друга і до коротшого процесу.

Оновлення відповідає змінам на початку цього року, що дозволяє батькам встановити режим сну, який блокує дітей у певний час доби або дозволяє батькам обмежити час, який діти проводять за допомогою програми.

Messenger Kids розроблений, щоб дозволити дітям взаємодіяти під батьківським контролем, охоплюючи користувачів молодше 13 років, ніж мінімальний вік для реєстрації Facebook. Критики програми посилаються на збільшення часу, який діти проводять на мобільних пристроях, а також такі функції, як спосіб, яким вказує програма схвалені друзі, хто в мережі, а хто ні.

Останні повідомлення