30 червня - День соціальних медіа

модерація соціальних мереж та програми ai на apple ipadУ день, який буде буквально таким, як і будь-який інший день, сьогодні ми святкуємо День соціальних медіа, інакше відомий як найбільш зайве "свято" на сьогодні. Вперше створений Mashable в 2010 році, цей день має на меті "висвітлити шляхи, як цифрова культура змінила наше спілкування". Або, можливо, це привід зробити тенденцію #SocialMediaDay у Twitter.

30 червня відзначається сьомий випадок святкування, і Mashable заохочує людей брати участь різними способами та за допомогою різних засобів масової інформації - як в Інтернеті, так і в реальному житті. І, мабуть, якщо тисправдіgung ho про цілу справу, ви навіть можете спробувати домогтися того, щоб ваше місто офіційно визнало День соціальних медіа, подавши запит на проголошення. Серйозно, це річ.

Цікаво, що метою Дня соціальних медіа є переконання жителів Інтернету "перевести розмову з Інтернету на IRL". Дивно, але розгляд способу поширення обізнаності про день неминуче є в Інтернеті. Але, сподіваючись фактично перервати деякі взаємодії в автономному режимі, Mashable співпрацює зі Splash для проведення зустрічей у Нью-Йорку та заохочує інших організовувати власні заходи, щоб поставити обличчя в Twitter та Instagram. Бо чому б не перетворити своїх друзів на Facebook у своїх справжніх друзів?

Звичайно, зауважує Mashable, якщо у вас немає можливості особисто відвідати зустріч, ви все одно можете взяти участь. Вам просто доведеться це зробити - як ви здогадалися - в Інтернеті. Ви можете "приєднатися до глобальної розмови в Інтернеті через хештег #SMDay", зазначає медіакомпанія.

Тож якщо сьогодні ви особливо активні у Facebook, виявіть, що ви твітуєте шторм, чи публікуєте занадто багато Інстаграм з тим самим фільтром, знайте, що у вас є привід (не той, що вам потрібен). Зрештою, який кращий спосіб відзначити День соціальних медіа, ніж бути в соціальних мережах?

Останні повідомлення