Звідки беруться смайлики? Як було створено Emoji-феєрверк

Команда Facemoji працює над дизайном смайликів для місячного торта. Facemoji

Від сміючого обличчя до персикового прикладу та усміхненої купи фекалій, смайлики заповнюють інтонацію та міміку, залишені під час спілкування в тексті. Але звідки беруться смайлики? Хто визначає, чому є персик, але немає грейпфрута, або чому існують одностатеві сім'ї, але немає великих?

Наталія Лін святкувала китайський Новий рік у 2015 році, коли зрозуміла, що, незважаючи на тисячі доступних смайлів, не було жодного, хто представляв би це свято - велику подію в китайській культурі, а також інших регіонах світу. Незважаючи на приблизно 850 мільйонів користувачів смартфонів у країні, Лін зрозумів, що китайська культура не є добре представленою серед смайликів. Реалізація - це те, що встановило іскру на фейерверк-емодзі (щоб це було каламбур), а також два інших основні китайські культурні символи.

Для Ліна створення емодзі для заповнення культурної прогалини стало логічним наступним кроком. Це тому, що Лін працює менеджером проектів клавіатури Facemoji у китайській компанії Baidu, яка є однією з найбільших інтернет-компаній у світі. Facemoji (iOS та Android) - це інтелектуальний додаток для смайлів на основі AI, який також полюбився завдяки своїй здатності створювати комбінації смайлів зі 100 мільйонами встановлень.

Але, пояснює Лін, кожен може створити та подати пропозицію щодо нового смайлика. Будь-хто, тобто з часткою пристрасті і великим терпінням.

Лін і команда Facemoji вирішили подати три китайські культурні символи - червону петарду на китайський Новий рік, червоний подарунковий конверт із щасливими грошима на те саме свято та місячний пиріг, який є таким же знаковим, як індичка на День Подяки для середини Китаю -Осінній фестиваль. (Туреччина, до речі, є офіційним смайликом з 2015 року.)

звідки беруться смайлики від феєрверки, копія проекту смайликів facemojiзвідки беруться смайлики від феєрверки, переробленого смайлика, проект чорнової копіїзвідки беруться смайли від феєрверки mooncake, смайлик чернетки копії facemoji

Команда займалася дизайном смайлів у Photoshop. Незважаючи на те, що дизайн є частиною процесу, вибір, як зобразити культурну ікону в мініатюрній графіці, був одним із найпростіших кроків у процесі, говорить Лін. З тріо символів - знаковою частиною її культури, вибір найкращого способу представити ці предмети прийшов просто для команди.

За словами Ліна, найскладнішою частиною процесу було переконання Консорціуму Юнікод у тому, що смайли належать до тисяч інших. Консорціум Unicode - це некомерційна група, яка розробляє стандарт, що дозволяє послідовно використовувати смайлики на різних пристроях та додатках - тож, коли ви надсилаєте цю усміхнену какашку на пристрій Apple, одержувач отримує цю захоплену купу екскрементів на своєму пристрої Android .

Facemoji

Щоб отримати схвалення смайликів, команді довелося переконати Консорціум, що петарда, червоний подарунковий конверт та місячний торт були досить знаковими, щоб стати частиною сім'ї смайликів. У пропозиції команді потрібно було викласти свою аргументацію щодо того, чому смайли будуть широко використовуватися. Також враховуються такі фактори, як відмінність піктограми та запити на смайли. Водночас команді потрібно було довести, що смайлики не були надто конкретними, відкритими, вже представленими, тимчасовими чи іншим чином непридатними для кодування.

А потім, чекай. Тріо нових смайлів було представлено цілий рік, перш ніж бути прийнятим в Unicode у 2018 році як частина Unicode 11.0. За цей час три пропозиції пройшли кілька раундів, перш ніж скласти остаточний список кандидатів.

Після прийняття в Unicode кожна платформа створює власну інтерпретацію символу - наприклад, у Twitter, місячний торт має зверху китайський символ осені, фрагмент виймається, а смайли Facebook використовують цілий торт.

Для Ліна схвалення Unicode для смайлів стосувалося не написання швидшого текстового повідомлення, а спілкування, різноманітності та включення. "Нам не завжди вистачає слів, щоб висловити себе, тому емодзі стає способом спілкування", - сказала вона. "Нам потрібно мати достатньо смайлів, достатньо різноманітності, щоб висловити себе".

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found