Новий інструмент пошуку Twitter полегшує пошук ідеального GIF-файлу

Twitter призупиняє екстремістські програмиТестування виділеної кнопки GIF у Twitter вперше з’явилося на початку цього місяця, а в середу він оголосив про це як про офіційну функцію.

Кнопка пошуку, розкрита компанією у дописі в блозі, полегшить користувачам Twitter створення своїх твітів та прямих повідомлень із розважальними циклами зображень.

Оскільки користувачі на сайті мікроблогів спільно використовують понад 100 мільйонів GIF-файлів у 2015 році, а також інші програми, такі як Facebook Messenger, Tumblr та Tinder, які вже включають власні інструменти пошуку GIF, настав час Twitter приєднатися до партії.

"Щоразу, коли ви пишете твіт чи пряме повідомлення, ви можете шукати та переглядати бібліотеку GIF", - написав у дописі Сасанк Редді у Twitter. «Отже, якщо ви шукаєте ідеальний котячий позіх або танець, щоб точно висловити свої почуття, просто натисніть нову кнопку GIF. Ви можете шукати за ключовим словом або переглядати категорії різних реакцій, такі як Happy Dance, Mic Drop або YOLO ".

GIF-файли приходять! Будьте готові до пошуку та надсилання GIF-файлів у твітах та прямих повідомленнях: //t.co/uk75stt1zN pic.twitter.com/1dDD1B4CW2

- Twitter (@twitter) 17 лютого 2016 р

Пошук GIF розповсюджується протягом найближчих тижнів для всіх користувачів у всьому світі на iOS, Android та twitter.com.

Нова функція працює на базі даних GIF вбрання Giphy та Riffsy. Генеральний директор Giphy Алекс Чунг заявив, що користувачі створюють GIF-файли "для новин, розваг, спорту та висловлювань, які можуть збагатити твіти", тоді як керівник Riffsy Девід Макінтош прокоментував: "Так багато можна висловити за допомогою GIF-файлів, і головне - знайти саме те, що потрібно той момент, який швидко та ефективно виражає ваші емоції ".

Пізніше у Twitter було важке час - компанія в соціальних мережах намагається створити свою базу користувачів, тоді як користувачі нещодавно зазнали невдач перед змінами в часовій шкалі. Нещодавні звільнення працівників також вразили фірму, що базується в Сан-Франциско.

Незважаючи на те, що нова кнопка пошуку GIF навряд чи надсилатиме свої номери користувачів - або ціну акцій у цьому відношенні - через дах, ця функція, ймовірно, буде вітатися більшістю користувачів і приведе її у відповідність з іншими популярними мобільними програмами, які мають включив таку функцію вже деякий час.

Останні повідомлення