Як складати списки Twitter

Як складати списки TwitterНе секрет, що Twitter - чудовий спосіб постійно інформувати про речі, які вас цікавлять, але, коли стільки хороших людей стежать за сайтом, ваша стрічка може швидко стати заплутаною та важкою для переміщення. Якщо ви стежите за понад 100 людьми, ваш головний канал може легко отримувати тисячі твітів на день, що значно ускладнює відстеження ваших інтересів. Для того, щоб отримати максимальну віддачу від сайту, найкраще впорядкувати людей, за якими стежите, у списки.

Список - це саме те, як це звучить - це створена вами група користувачів Twitter. Перегляд хронології списку відображатиме лише твіти від користувачів, яких ви додали до цього конкретного списку, тому це чудовий спосіб класифікувати ваші інтереси. Ось короткий посібник із використання списків Twitter, а також декілька корисних порад, які допоможуть вам заощадити час та розчарування.

Створення списку

 1. Відкрийте домашню сторінку Twitter і натисніть значок шестерні у верхньому правому куті
 2. Клацніть Створити список
 3. Дайте своєму списку ім’я та, якщо хочете, надайте короткий опис
 4. Позначте список як загальнодоступний (доступний для всіх) або приватний (доступний для перегляду лише вам)
 5. Клацніть Зберегти список

Додавання людей до списків

 1. Перейдіть до профілю будь-якої людини, яку ви хочете додати до свого списку, і натисніть значок шестерні на їх сторінці.
 2. З'явиться спливаюче вікно, що відображає ваші списки. Використовуйте прапорці, щоб додати користувача до будь-якого або всіх списків, які вам подобаються.
 3. Кнопка "додати до списку" відсутня, тому просто клацніть подалі від спливаючого вікна після того, як ви встановили прапорець та додали користувача. Щоб перевірити, чи це працює, перейдіть на сторінку ваших списків (меню шестірні ще раз), клацніть потрібний список, а потім натисніть Учасники. Це все працювало правильно, людина повинна фігурувати в списку членів.
*Порада: На жаль, немає простого способу додати до списку одразу багато людей за допомогою Twitter. Натомість сайт змушує вас робити це по одному, користувачеві. Тим не менш, ви можете пропустити цей нудний процес і швидко організувати всіх, за ким ви стежите, у групи, скориставшись зручним маленьким додатком, який називаєтьсяTwitlistmanager. Просто увійдіть за допомогою своїх облікових даних Twitter, щоб почати використовувати їх.

Слідування / Підписка на списки, складені іншими людьми

 1. Натисніть наСписки під час перегляду чийогось профілю.
 2. Виберіть список, на який ви хочете підписатися.
 3. На сторінці списку натиснітьПідпишіться дотримуватися списку. Ви можете стежити за списками, не стежачи за окремими користувачами в цьому списку.

Редагування або видалення списків:

 1. Перейдіть на сторінку свого профілю
 2. Клацніть наСписки вкладку
 3. Ви побачите створені вами списки та списки інших людей, за якими ви стежитеПідписано на.
 4. Виберіть, який список ви хочете відредагувати або видалити зі створених вами списків. КлацнітьРедагувати щоб оновити деталі списку або натиснітьВидалити щоб повністю видалити список.
 5. Ви не можете додавати або видаляти людей зі свого списку на цій сторінці - це потрібно робити зі сторінок профілю кожного, кого ви хочете додати чи видалити.

Перелік обмежень

Щоб зменшити час простою та сторінки помилок, Twitter встановив деякі обмеження щодо функції Списки.

 • На одного користувача дозволено 20 списків
 • У списку дозволено 500 користувачів
 • Назви списків не можуть перевищувати 25 символів
 • Назви списків не можуть починатися з цифрового символу

Останні повідомлення