Чому ми переслідуємо Facebook?

facebook натискає на паузу в заголовку стебла оновлення конфіденційності

Щоразу починається однаково. Оновлення статусу, що вказує на те, що хтось розірвав заручини; селфі, що демонструє коливання ваги у 30 фунтів; 80 позначених фотографій бурхливої ​​подорожі Кабо. Ці спокусливі, спокусливі шматочки інформації просто просять, щоб їх натиснули. "Тільки цей альбом", - кажемо ми. "Просто зазирніть у стіну, щоб побачити, що відбувається", - стверджуємо ми. Ці крики падають на глухі вуха, бо всі знають, що це брудна, брудна брехня.

Через дві години ми ось, дивимося на фотографію, зроблену в 2006 році, і нав’язливо намагаємося згадати непристойні цитати, які колись з’являлися в розділі «Про мене» цієї людини.

Мистецтва та радості Facebook Stalk не уникнути навіть для більшості «легких» користувачів Facebook. Просто занурення пальця ноги в неглибокий кінець - Стрічка новин - може призвести до нападу повзучого настільки ретельного, що ви почуваєтесь адекватно підготовленою до презентації PowerPoint про останні кілька років життя вашої жертви.

Чому ми це робимо? Чому залучення Facebook переслідування настільки потужне? Нове дослідження припускає, що романтичні партнери (або сподіваються) Facebook переслідують через "реляційну невизначеність", зазначаючи, що перевірка чиєїсь активності у Facebook - це спосіб контролю та збору інформації про наших значущих людей, оскільки ми не впевнені в собі.

Але як щодо нас інших? А як щодо всіх інших причин? Мотивацію переслідування Facebook неможливо розрізнити; їх багато, і вони величезні. Як сказав Вітмен, "я великий, у мене багато людей".

Я звичайно про це він говорив.

Параноїчний партнер

подруга fb переслідуванняХоча про це вже згадувалося, є кілька подібних досліджень, крім нещодавно розрекламованого, які пропонують кілька цікавих уявлень про цю тенденцію. Згідно з дослідженням Університету Торонто та Університету Гвельфа, існують деякі відмінності між тим, як чоловіки та жінки Facebook підкрадаються до своїх партнерів.

«У відповідь на почуття ревнощів жінки частіше, ніж чоловіки, стежать за діяльністю свого партнера у Facebook. Ревнощі передбачали більше часу на пошук жінок, але менше на чоловіків ... у дні, коли жінки (але не чоловіки) повідомляли про більшу ревнощі, вони витрачали більше часу на моніторинг свого партнера у Facebook, і тривожна прихильність була одним із механізмів, що пояснювало це ».

У звіті підсумовується: "Жінки стежать за своїми партнерами у відповідь на ревнощі, тоді як чоловіки ні." Жінки, звичайно, також проводять більше часу і мають більше друзів у Facebook.

Це не всі страшні, ревниві, невпевнені в собі зв’язані типи, які сканують стіни своїх партнерів на наявність ознак невірності (за даними дослідження, переважно жінки). О ні - це було б набагато, надто просто.

Радості спільного повзання

Частиною Facebook Stalk є спільна атака. Друзі, які повзуть разом, тримайтеся разом. Це майже подібна до досліджень діяльність, коли друзі, колеги по роботі або навіть знайомі роблять загальний збір профілю Facebook.

ні хтоЗгідно з одним з досліджень, це багатокористувацьке переслідування Facebook є, простіше кажучи, початком розмови. "Це надає їм змогу вести розмову, часто зосереджуючись на оцінці та оцінці інтернет-самопрезентацій людей". Раніше ми коментували погоду, тепер коментуємо нові фотографії профілю.

Фактично, це дослідження стверджує, що спосіб створення Facebook вимагає такого типу дискурсу та аналізу. «Facebook не є засобом спілкування, в якому знання просто подаються або дезінформуються; як і багато нових засобів масової інформації, це дозволяє подавати знання з багатьох джерел, а потім ігнорувати та / або обговорювати ”.

Практичні дослідження

постійний страхНомер телефону та палець спільного знайомого - все, що ти мав раніше, коли виходив на побачення наосліп. Тепер у вас є Facebook. Опитування Match.com свідчить, що 48 відсотків жінок обстежили Facebook перед побаченням (для протоколу це робить і здорова кількість чоловіків, хоча в опитуванні також було зазначено, що майже половина проти цього).

З подібних (але також дуже різних ...) причин батьки Facebook переслідують своїх дітей. Вони шукають недоречні коментарі, погану мову, докази випивки чи розпусні фотографії (серед інших жахливих, жахливих речей, які молодь не повинна робити).

Працівники роблять те саме. Існувало незліченна кількість історій про те, як ваш профіль Facebook може створити або зламати ваш потенціал найму, і хоча підгляд Facebook деяких менеджерів може бути невідповідним, вони все ще роблять це.

Підбирач-верхній

fb подобаєтьсяЦі причини повзучості Facebook, хоч і різні, мають подібність у тому, що всі вони допомагають людям підглядати з будь-якої причини. Але є також випадок Facebook-верхнього. Незважаючи на те, що було зроблено багато сумнівів щодо спіралі депресії, яку може згадати Facebook, ми також маємо докази того, що пролиття через наше цифрове минуле насправді може зробити нам добре. Одне дослідження називає це «заспокійливим» видом діяльності, пояснюючи, що:

"Результати дослідження, схоже, вказують на те, що порівняно з іншими заходами Facebook, зокрема огляд фотографій та публікацій на стінах, може мати позитивний вплив на добробут".

Далі в дослідженні йдеться про те, що ті, хто має проблеми з психічним здоров’ям, можуть насправді відчувати навіть більше позитивних побічних ефектів, ніж ті, хто не переживав минулих днів Facebook. Це свого роду анти-Вічне сяйво чистого розуму теорії, якщо хочете.

Сумні маленькі інтернет-тролі, якими ми є робити потурайте тому, що, ймовірно, занадто багато розслідувань у соціальних мережах - але, принаймні, на цій позитивній ноті ми закінчуємо справи. І будь ласка, що б ти не робив, робині як фотографія 2006 року, а також не забудьте видалити свою діяльність з пошуку графіків. Останнє, що ви хочете зробити - це вийти.

Продовжуйте, усі.

Останні повідомлення