Відео YouTube зараз ще більше на робочому столі

Дія YouTube щодо усунення цих чорних смуг перейшла з мобільного на робочий стіл, але не всі задоволені тим, що потрібно збільшити перегляд відео. На вихідних представник Google поділився оновленням програвача YouTube на робочому столі всередині форуму. Цей крок, який вперше з’явився у мобільному додатку платформи, має на меті збільшити розмір відео на цій традиційній сторінці YouTube за допомогою звичайних інструментів замість повноекранного перегляду.

Новий вигляд змінюється залежно від вихідного співвідношення сторін відео. Для відео 4: 3 чорні смуги усуваються з боків відео, і кадри займають більший простір на екрані, де залишаються звичайні функції, такі як "наступний" список відтворення та коментарі.

Вертикальні відеозаписи займають не весь простір, але формат, зручний для смартфонів, виглядає більшим і замінює чорний фон на білий. Для співвідношення сторін 16: 9 не було жодних чорних смужок, які потрібно усунути, але YouTube видаляє пробіли, щоб збільшити відео.

оновити більші відео на робочому століоновити більші відео на робочому столі
  • 1. Старий дизайн
  • 2. Новий, більший відеоплеєр

Раніше цієї весни подібне оновлення для програми YouTube дозволило відеосторінкам адаптуватися до розміру екрана, дозволяючи створювати більші відео, особливо з такими форматами, як вертикальне відео. Вперше помічене поліцією Android, оновлення було запущено тихо, представник Google згодом поділився деталями у дописі на форумі.

Однак цей форум також наповнений кількома користувачами, які скаржаться на більші відео. Деякі користувачі кажуть, що якість відео падає, і його потрібно оновити вручну для повної якості. Інші кажуть, що не можуть ввести коментар, не відрізавши частину відео, завдяки усуненню зайвого пробілу.

оновити більші відео на робочому століоновити більші відео на робочому столі
  • 1. Попередня версія
  • 2. Оновлений, більший відеоплеєр

Однак представник Google заявив, що зворотний зв’язок надходитиме, і пропозиції, подані в офіційному інструменті зворотного зв’язку, матимуть пріоритет над коментарями на форумі. Компанія ще не коментувала, які додаткові зміни можуть бути внесені до нового більшого дизайну відео.

Однак метою YouTube є краща адаптація до діапазону різних форматів відео, які зараз завантажуються в Інтернет. Окрім збільшення розміру навіть найпопулярнішого завантаження у форматі 16: 9, чорні смуги усуваються у форматі 4: 3, і навіть вертикальне відео виглядає більшим, незважаючи на горизонтальний формат робочого столу. Вертикальне відео зараз досить популярне, щоб гарантувати цілу мережу, присвячену мобільному формату, і оновлення допомагає зробити переглядач робочих столів YouTube дещо кращим для цього формату. Цей крок відбувся після переходу YouTube на чистіший вигляд минулого року.

Останні повідомлення