Snapchat відповідає: Так, ви можете повернути Snapchats

snapchat_ss-618x400

Підтверджуючи те, що минулого тижня дослідник криміналістики Decipher Річард Хікман розповів Digital Trends, Snapchat зізнався у своєму блозі, що ваші знімки не просто зникають у непроникному ефірі Інтернету.

Основна маса публікацій у блозі применшила можливість повторного виявлення фотографій та зазначила, що Snapchat видаляє побачені знімки з обох своїх серверів та надсилає інструкції щодо видалення знімків на телефони.

"Отже ... ви знаєте ... майте це на увазі, перш ніж вносити будь-які державні таємниці у свої селфі"

Digital Trends обговорили це оновлення з Хікманом, який не контактував із Snapchat, але заявив, що публікація в блозі, ймовірно, виникла внаслідок публічності, яку отримав його дослідження. “Так, я думаю, що Snapchat применшує моє дослідження. Я їх також не звинувачую, це для них погано. Однак не все, що вони розмістили, є точним із того, що я знайшов досі. Вони кажуть, що після перегляду прив'язки вона видаляється з тимчасової пам'яті, однак у кожному випадку, який я тестував, це не так. Це не означає, що в інших випадках вони не видаляються, оскільки необхідне додаткове тестування ”.

Тож Хікман вважає, що Snapchat не зовсім точний. По крайней мере, вони щось визнають - Snapchat прямо в кінці публікації в блозі пробрався, що означає прийом: «Крім того, якщо ви коли-небудь намагалися відновити втрачені дані після випадкового видалення диска або, можливо, спостерігали за епізоду CSI, ви можете знати, що за допомогою правильних криміналістичних інструментів іноді можна отримати дані після їх видалення. Тож ... ви знаєте ... майте це на увазі, перш ніж публікувати будь-яку державну таємницю у своїх селфі ».

Той факт, що компанія визнала, що ви можете потенційно відновити видалені дані, підкреслює той факт, що такі дослідники, як Хікман, проткнули діру у своїх твердженнях про непостійність, яку не може заповнити жодна кількість оголених фото.

І, тим не менш, ви, мабуть, у порядку з надсиланням напівскандальних знімків на Snapchat, поки ви надсилаєте їх комусь, хто досить розумний, щоб поставити під сумнів значення обстрілу сотень доларів, які Decisher Forensics просить вирити старе зображення . Можливо, якщо компанія вийде з дійсно дешевими інструментами відновлення, вам було б розумно відмовитись від Snapchatting чогось віддалено скандального - до того часу вам доведеться використовувати власний здоровий глузд. Просто не документуйте свої незаконні подвиги за допомогою програми, і з вами все повинно бути, адже найочевидніший спосіб використання цього воскресіння Snapchat - це допомога правоохоронним органам.

Останні повідомлення