Тож це той хлопець, який створив всесвітньо відоме яйце в Instagram

На початку 2019 року в Instagram з’явилася фотографія яйця, яку ніхто не помітив.

У повідомленні, що супроводжує фото, було сказано: «Давайте встановимо світовий рекорд і отримаємо найуподобаніший допис в Instagram. Побиття поточного світового рекорду Кайлі Дженнер (18 мільйонів)! "

Два тижні потому фотографія потрапила у заголовки новин у всьому світі, коли вона промчала повз образ Дженнер і набрала 21 мільйон лайків. Сьогодні він має більш ніж подвійний показник.

Перегляньте цю публікацію в Instagram

Давайте встановимо світовий рекорд і отримаємо найподобаніший допис в Instagram. Побиття поточного світового рекорду Кайлі Дженнер (18 мільйонів)! Ми отримали це # ПодобаєтьсяЯйце # Яєчні Солдати # Яєчна Банда

Допис, яким поділився EGG GANG (@world_record_egg) 4 січня 2019 року о 9:05 за тихоокеанським стандартним часом

Протягом усього дивного епізоду особа, яка стояла за фото, вирішила залишатися анонімною, натомість віддаючи перевагу звертати увагу на Євгена (це яйце) та Генрієтту, птицю, яка принесла його у світ (насправді, зображення було придбано з фото бібліотека).

Прагнучи дізнатись більше, нещодавно BuzzFeed зумів розкрити особу особи, яка стоїть за трюком, а New York Times продовжила інтерв'ю.

Його звуть Кріс Годфрі, і він працює в рекламному агентстві в Лондоні, Великобританія. Очевидно, що він має відповідну професію, враховуючи його неабиякий успіх у продажі яєць, Годфрі сказав Times, що обрав саме цей об'єкт для свого виклику в Instagram, оскільки він не має статі , жодної раси та жодної релігії, додавши досить глибоко: “Яйце - це яйце, воно універсальне”.

Під час опитування про те, як яйце викликало такий ажіотаж в Instagram, 29-річний Годфрі захотів розвіяти чутки про те, що він заплатив інфлюенсерам за поширення інформації, стверджуючи, що зростаюча слава яйцеклітини сталася "абсолютно органічним".

Під час моніторингу статистичних даних, пов’язаних із фотографією, він рано помітив, що більшість взаємодій відбувалися незабаром після виходу шкіл, припускаючи, мабуть, не дивно, що саме багато найзахопленіших користувачів Instagram принесли яйцю глобальне визнання.

Наступний розділ

І ця курйозна казка ще не закінчена, оскільки яйце тільки що з’явилося в рекламному ролику, що заохочує тих, хто бореться у своєму повсякденному житті, шукати допомоги. Показана на Hulu після Супербоулу, реклама показала, що Юджин розтріскується у відповідь на всю недавню увагу.

"Тиск соціальних медіа потрапляє на мене", - розкриває яйце в рекламному ролику, створеному "Хулу", додаючи: "Якщо ти теж борешся, поговори з кимось". Потім рекламний ролик спрямовує глядачів на веб-сайт Mental Health America.

Ми хотіли б подякувати #TalkingEgg за те, що сьогодні ввечері висвітлили #mentalhealth важливим повідомленням. Не кожен вирішує # fightintheopen для психічного здоров'я, але ви зробили це для кожного п'ятого американця, який живе з психічним станом. Дякую, #EggGang! pic.twitter.com/9KPlXG5re4

- Mental Health America (@MentalHealthAm) 4 лютого 2019 р

Годфрі заявив, що хоче позитивно використати славу яйця, і каже, що психічне здоров’я - це перше із ряду питань, які Євген висвітлить.

Останні повідомлення