Компанії роблять справжню зброю схожою на Nintendo Zapper

Попередня Наступна 1 з 3 Nintendo, гармати, заперNintendo, гармати, заперNintendo, гармати, запер Праворуч ми маємо Nintendo Zapper, периферійний пристрій для розважальної системи Nintendo. Ліворуч справжній пістолет, пофарбований на вигляд Запера. Це навіть не пістолет, про який всі кричали. Два Глоки з модифікацією, схожими на те, що NES Zappers об'їжджають соціальні мережі, обидва створені компаніями, що базуються в Техасі. Один - модель від Precision Syndicate, спеціального виробника пістолетів, і її взяли інші великі інтернет-магазини. Вище показано інше від Black Sheep Arms, художника на замовлення, і, можливо, більш точне відтворення, яке томиться у порівняльній темряві. Погляньте на роботу Precision Syndicate нижче для порівняння.

Nintendo, гармати, запер

Ці зображення розпочали циркулювати на відкритих сайтах та веб-сайтах любителів зброї три тижні тому, коли вони вперше були розміщені у відповідних акаунтах компаній у соціальних мережах. У публікаціях Black Sheep Arms в Instagram та Facebook висвітлювалася робота компанії з керакотом, спеціалізованим керамічним покриттям для металів, і було лише декілька коментарів. Один-два були від громадян, які висловили очевидну стурбованість: «Справжня геніальна ідея, завдяки якій справжня зброя виглядає як іграшки. Що може піти не так? "

Пов’язані: Перегляньте більше новинок від Nintendo тут

Представник компанії відповів: "Це тематичний пістолет для колекціонера". Як компанія пояснила у відповідь на попередній коментар, це звичайна робота для клієнта, і насправді вона не продає сам пістолет. Для довідки компанія також надає спеціальні роботи з фарбування мотоциклів та кавових кружок. Тим не менше, коментатор наполягав: "Я люблю свою зброю, але вона схожа на зброю".

Більшість інших коментаторів на пістолеті Nintendo від Black Sheep Arms просто були в захваті, а деякі запитували цінові пропозиції: "Скільки коштувало б це зробити на Glock 23?" написав один. Компанія Black Sheep Arms навіть зробила відео про свою зброю, але хлопець із зброї Джеррі Мікулек має більше почуття гумору у своєму відео.

Для порівняння, фотографія Precision Syndicate стала вірусною, зібравши понад 141 000 акцій у Facebook. Знову ж таки, більшість людей позитивно ставилися до пістолета, схожого на іграшку, або просто передавали зображення, позначивши друга.

Незважаючи на те, що сучасні діти, ймовірно, ніколи не бачили оригінального Nintendo Zapper, блиск із штучного пластику робить його дуже схожим на іграшки (що тут ідея), а дітям подобаються іграшки. Кожні кілька коментарів інша людина висловлювала чітку стурбованість переплутанням справжньої зброї з фальшивою та можливими трагічними наслідками. Деякі з цих тверджень виходять із громади, що володіє зброєю; існує ймовірність того, що безвідповідальний батько може залишити пістолет там, де дитина може його схопити. Як сказав один із представників Facebook, "я за Другу поправку, але ніколи не сумнівайся в дурості людської раси".

За даними пропагандистської групи Everytown For Gun Safety, у 2015 році було здійснено щонайменше 278 випадкових стрілянин за участю дітей та щонайменше 63 цього року.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found