WhatsApp зараз має функції групового відеодзвінка та наклейки незабаром

У розпал довгоочікуваної конференції розробників F8, засновник та генеральний директор Марк Цукерберг вийшов на сцену, щоб повідомити про останні оновлення, що надходять із всесвіту соціальної мережі. Цукерберг не тільки поділився новими можливостями платформи Facebook, але й дав нам уявлення про те, чого можна очікувати від інших компаній, які зараз існують під парасолькою Facebook, включаючи Instagram та WhatsApp.

Після оголошення 1 травня про те, що WhatsApp буде отримувати групові відеодзвінки, зараз розповсюджується оновлення для додатків для Android та iOS, яке дозволяє користувачам створювати відеодзвінки з до чотирма людьми одночасно.

Щоб розпочати груповий дзвінок, просто розпочніть звичайний відеодзвінок «один на один» і натисніть кнопку «додати учасника» у верхньому правому куті екрана, щоб додати більше контактів до дзвінка. Як ви могли сподіватися, ці групові відеодзвінки зашифровані за допомогою звичайного наскрізного шифрування WhatsApps, гарантуючи, що ваш зв’язок завжди в безпеці.

Відеодзвінки - це вже одна з найпопулярніших функцій WhatsApp. Насправді Цукерберг заявив під час конференції F8, що люди вже використали близько 2 мільярдів хвилин відеодзвінків лише на WhatsApp (і Цукерберг, очевидно, робить для цього свій внесок, покладаючись на послугу відео-чату зі своїми маленькими доньками, коли він їде в дорогу). Впровадження групових відеодзвінків - це лише останнє в цілях компанії щодо створення „нових способів для приватного спілкування з близькими друзями, групами та бізнесом”.

Дійсно, WhatsApp широко цінується користувачами у всьому світі за його конфіденційність та практики шифрування. Однак, враховуючи нещодавні скандали щодо конфіденційності Facebook, один із ключових учасників WhatsApp Ян Кум заявив, що покине компанію. Цукерберг виступив із цим суперечливим рішенням на F8, подякувавши Куму за його внесок. "Ян провів надзвичайну роботу зі створення WhatsApp", - зазначив генеральний директор Facebook, назвавши Кума "невтомним захисником конфіденційності та шифрування". Але, намагаючись підкреслити відданість Facebook безпеці користувачів, Цукерберг зазначив, що коли компанія придбала WhatsApp у 2014 році, у неї ще не було наскрізного шифрування. Але зараз, за ​​словами керівника, "однією з речей, якими я пишаюся найбільше, є те, що ми побудували найбільшу повністю зашифровану мережу зв'язку у світі".

WhatsApp також буде пропонувати підтримку наклейок у найближчі місяці, повідомляє Facebook пізніше у дописі в блозі. Це означає, що сторонні розробники незабаром зможуть запропонувати жартівливі способи спілкування в популярному додатку для обміну повідомленнями - те, що власний додаток для обміну повідомленнями Facebook, Messenger, пропонує роками.

Незабаром після оригінального оголошення версія WhatsApp 2.18.51 для iOS додала підтримку відтворення відео в Instagram та Facebook, глибше інтегруючи службу обміну повідомленнями з іншими службами Facebook. Хоча люди вже деякий час могли програвати відео YouTube у програмі, посилання на Instagram та Facebook раніше направляли людей до відповідних програм, замість того, щоб дозволяти цим відео відтворювати їх у власній формі.

Оновлення програми також включало нові функції адміністратора групи - якщо ви адміністратор групи, тепер ви можете відкликати права інших учасників, просто вибравши користувача в розділі «Інформація про групу», а потім вибравши «Відхилити як адміністратора». І як ви можете в повідомленнях iOS, тепер ви можете змінити тему групи, а також її піктограму та опис, перейшовши до Інформації про групу, яку знайдете в "Налаштуваннях групи".

Оновлено 31 липня: Оновлення, яке дозволяє здійснювати відеодзвінки WhatsApp із до чотирма людьми, зараз випускається.

Останні повідомлення