Нові сторінки профілю Reddit дозволять користувачам додавати фотографії та біографії

reddit нові фотографії сторінок профілю -"Перша сторінка Інтернету" Reddit, яка самостійно придумала, буде виглядати трохи інакше в майбутньому. У вівторок соціальна мережа розпочала випуск нового дизайну сторінки профілю, який бере підказку від Facebook і Twitter: Користувачі можуть робити дописи безпосередньо на сторінках, а користувачі, які входять в систему, можуть стежити за профілями нових повідомлень.

Зміни ще не розпочались для більшої спільноти Reddit. У публічній публікації, що пояснює нові функції профілю, команда розробників Reddit заявила, що вони будуть обмежені "дуже невеликою кількістю [гучних] користувачів", щоб гарантувати, що вони "не впливатимуть щодня на [користувачів] діяльність ", - сказав Реддіт.

Як тільки оновлені профілі отримають великі пальці вгору від початкового врожаю тестувальників, а сторінки профілів розгорнуться широко, користувачі отримають вибір переключитися на «більш видатний» аватар та додати коротку біографію про себе. Тим часом усі зареєстровані користувачі бачитимуть нові дописи від користувачів, яких вони вирішать підписатись, і зможуть коментувати, але не створювати нові дописи в повідомленнях профілю.

Це частина спроб зробити веб-сайт більш "доступним" для нових користувачів, сказав співзасновник Алексіс Оганян Reuters. "Якщо ви самі хтось, хто хоче чимсь поділитися, це досить страшно", - сказав він. "Ми в такому положенні, коли можемо почати вдосконалення продуктів, які, за загальним визнанням, намічаються, але представляють реальний рівень для Reddit".

Reddit робив заголовки за останні кілька років, і часто з неправильних причин. Колишній генеральний директор Елен Пао, яка керувала припиненням роботи субредітів, звинувачених у "ненависницькій" поведінці, була змушена подати у відставку після того, як петиція із закликом до її видалення отримала більше 200 000 підписів.

В одній із спільнот, r / The_Donald, були представлені теорії змови, фейкові новини, а також расистські та мізогіністичні публікації про політичних опонентів президента Дональда Трампа. Інший, Pizzagate, розпалив теорію змови, яка пов’язувала екс-держсекретаря Гілларі Клінтон з вигаданим педофільським кільцем у піцерії у Вашингтоні, округ Колумбія.

Поточний виконавчий директор Стів Хаффман зізнався в інтерв'ю Reuters, що політика сайту проти домагань не була належним чином забезпечена.

"Ми вносимо цю зміну, оскільки творці контенту кажуть, що їм важко знайти правильне місце для розміщення свого контенту", - зазначив Reddit. «Ми також хочемо підтримати їх у тому, щоб вони могли виростити своїх власних послідовників (подібно до того, як громади можуть будувати передплатників). Ми дуже тісно співпрацюємо з модами в кількох спільнотах, щоб переконатися, що продукт не матиме негативного впливу на наші існуючі спільноти "

Останні повідомлення