Reddit додає події, колекції, щоб ви могли виграти

Попередня Наступна 1 з 4 reddit колекції подій запуск створення події 2x копіяколекції подій reddit запускають стандартний вигляд 2x копіяколекції подій reddit запускають fanartcompetition 2x копіюколекції подій reddit запускають освіту 2x копію

Шукаєте найкращі публікації Reddit після того, як подію вже пройдено? Соціальна мережа, що базується на форумі, працює над тим, щоб це змінити із запуском заходів та колекцій. Події, що виходять у вівторок, 23 квітня, є важливими для часу публікаціями, тоді як колекції служать способом об’єднання пов’язаних публікацій, щоб легко знаходити інші публікації в рамках тієї самої теми.

Події на Reddit прив'язані до певної дати - вони не зникають після закінчення цієї дати, але формат дозволяє користувачам приєднатися до запланованої дискусії, щоб отримати нагадування про початок події. Reddit каже, що події також допомагають користувачам знаходити публікації з певного моменту в минулому.

Потоки Reddit, орієнтовані на конкретні події, вже були популярними в мережі, такі спільноти обговорювали прем'єру телевізійних шоу або поточні події. Оновлення спрощує розробку подій без коду. Модератори мають нові варіанти вибору часу та дати, тоді як прив’язка часу до публікації робить повідомлення, що зараз відбуваються, з меншою ймовірністю бути похованими у стрічці.

Попередня Наступна 1 з 4 колекції подій reddit запускають колекцію addpost 2x копіяколекції подій reddit запускають fanartcompetition редагувати 2x копіюколекції подій reddit запускають освіту 2x копіюreddit колекції подій запуск створити колекцію 2x копію

Також нові колекції дозволяють модераторам групувати дописи разом, що полегшує пошук пов’язаних подій. Це створює "кластер" публікацій, до яких користувачі можуть переглядати, говорить Reddit. Оновлення надає модераторам інструменти для збору вмісту в одному місці.

Reddit заявив, що також тестує можливість планування публікацій, інструмент для повторюваних публікацій, а також надсилання публікації під час події. Інструмент планування лише тестується і поки що не є широко доступним.

“Події - як Гра престолів прем'єра 8 сезону, Ракетна ліга Сезон 7 - величезний для Reddit, але часто важко знайти публікацію події, доки вона не відбудеться, і вона може швидко бути змітеною подачею », - йдеться в повідомленні Reddit. "Ми сподіваємось, що ви будете проводити більше заходів з меншими зусиллями та курувати моменти, які важливі для вашої спільноти на всі часи".

Параметри подій та колекцій розпочались як тест восени минулого року, коли Reddit тестував інструмент у певних групах. З часу тестування нових функцій Reddit розширив можливості, включаючи можливість додавання дати до існуючої публікації та можливість стежити за подією чи колекцією. Функції також дозволяють оновлювати команду модераторів та різні варіанти макета.

Останні повідомлення