MLB транслюватиме 25 тижневих ігор через Facebook Watch

Facebook та MLB досягли домовленості, яка дозволить гіганту соціальних мереж транслювати 25 ігор на тиждень, починаючи з 2018 року. Ці 25 ігор будуть розповсюджуватися через Facebook Watch як частину сторінки шоу MLB Live, що робить це першим цифровим розповсюдженням MLB. . Угода була одноголосно схвалена 30 клубами Великої ліги.

"Це партнерство з Facebook відображає постійне зобов'язання Бейсболу вищої ліги та наших клубів зв'язуватися з людьми по всьому світу", - сказав Тоні Петітті з MLB. "Це великий творчий крок вперед у обслуговуванні нашої різноманітної, пристрасної спільноти вболівальників, яка буде насолоджуватися унікальним інтерактивним досвідом, переглядаючи наші ігри у Facebook щотижня".

Ігри буде виробляти MLB за допомогою продюсерської команди, яка перемагає Еммі, яка працює над оптимізацією роботи Facebook Watch. Окрім настільних комп'ютерів та телевізорів, ігри будуть доступні на всіх платформах Facebook Watch, включаючи смартфони та інші мобільні пристрої. MLB також працює над тим, щоб скористатися інтерактивним характером Facebook та полегшити шанувальникам коментування, обмін та інше взаємодію з іграми на Facebook.

"Ми раді продовжити наше партнерство з Бейсболом вищої ліги, щоб зробити Facebook Watch будинком для ексклюзивних ігор в прямому ефірі щотижня цього сезону", - сказав Ден Рід з Facebook. "Спільнота та розмова є головними як для бейсболу, так і для Facebook, а інноваційні трансляції MLB Network по-новому оживлять ці інтерактивні та соціальні елементи гри для вболівальників у всьому світі на нашій платформі".

Трансляція розпочнеться у квітні грою між New York Mets та Філадельфією Філліс у середу, 4 квітня. Вболівальники можуть додати цю та майбутні ігри у свій прямий список спостереження за Facebook, перейшовши на сторінку MLB Live Show.

Facebook не вперше бере участь у спортивному контенті. У 2016 році компанія представила спортивний стадіон Facebook. Незважаючи на те, що ця послуга не передавала жодної з ігор у прямому ефірі, вона надала можливість фанам зв’язуватися з іншими шанувальниками та коментувати ігри в режимі реального часу, забезпечуючи при цьому багатий вміст у вигляді оновлень у реальному часі та коментарів від спортивне співтовариство.

Останні повідомлення