Профілі LinkedIn включають тисячі підроблених ступенів

час для нового пов'язаногоНе секрет, що велика частина того, що ділиться в Інтернеті, служить для того, щоб зобразити наше життя набагато цікавішим, ніж насправді наше нудне життя, але виявляється, що чимало людей купують цілі освіти, щоб виглядати більш кваліфікованими, ніж вони. Нещодавно Vice повідомив, що прагнення підвищити рівень своєї професійної діяльності розширюється далі, ніж просто приєднання зайвих назв «Гуру» або «Rockstar», але, що ще гірше, передбачає приєднання фальшивих дипломів, придбаних у ступінь, до профілів LinkedIn.

Згідно зі статтею, тисячі професіоналів у LinkedIn успішно уникали платити тисячі доларів за навчання та інвестували численні роки навчання, просто замовляючи та купуючи свій ступінь вибору, часто за низьку, низьку ціну лише кілька сотень доларів. Типи фальшивої освіти різняться і включають дипломи середньої школи, ступінь бакалавра та ступінь доктора філософії, всі вони заробляються в неіснуючих навчальних закладах та відомих фабриках. Так звані професіонали - від жінки, досвід роботи якої включає посаду у відділі з дотримання вимог Ebay, до підрядника NASA, який претендує на два ступені в Університеті Аламеда, дипломному заводі, якого більше не існує.

Дивно, але купувати диплом у США не є незаконним, але останнім часом було зроблено зусилля щодо боротьби з компаніями, що надають фальшиві документи. У травні газета The New York Times викрила пакистанську компанію-розробника програмного забезпечення Axact, яка надавала все - від атестатів середньої школи на кілька сотень доларів до докторських студій за 4000 доларів. Такі важливі школи в мережі Axact, такі як Університет Ніксона, Колумбіана та гора Лінкольн, надали ці ступені, але насправді їх не існує.

Хоча придбання облікових даних може здатися нешкідливим способом просунутися вперед, існують реальні проблеми, крім того, що їх публічно викривають та бентежать в Інтернеті. У своїй книзі Дипломні млини: промисловість на мільярди доларів, яка продала понад мільйон фальшивих дипломів, - говорить Аллен Езелл, - фальшиві медичні ступені - це нагальна проблема. Легко придбати медичну освіту в фальшивій школі або підроблений диплом на ім’я реальної школи. Двадцять п’ять років тому комітет Конгресу підрахував, що в США понад 5000 фальшивих лікарів, а зараз їх набагато більше. Люди загинули через ці підробки ". Щось, що ви можете розглянути, перш ніж проконсультуватися з лікарем LinkedIn за порадою.

Останні повідомлення