Як підтвердити свій акаунт у Twitter

Підписники в Twitter bloomua / 123RF Донедавна отримання підтвердження в Twitter було приблизно таким же ймовірним, як отримання привабливих квитків на корт до гри в НБА. Підтвердження отримали лише найвідоміші акаунти, такі як знаменитості, політики чи журналісти у відомих виданнях. Але Twitter вирішив відкрити процес перевірки, дозволяючи кожному відкрити свій рахунок для потенційної перевірки.

Звичайно, у Twitter є кілька основних критеріїв, яким повинен відповідати будь-який користувач Twitter, який шукає підтвердження, перш ніж отримати його. Маючи це на увазі, ось найшвидший шлях до підтвердження в Twitter і що робити після того, як ви надішлете підтвердження.

Переконайтесь, що ваша інформація актуальна

Першим кроком на шляху до перевірки Twitter є переконання, що вся інформація у вашому профілі актуальна. Це включає ваш номер телефону, адресу електронної пошти, біографію, зображення профілю, фотографію заголовка та посилання на зовнішній веб-сайт, яким ви володієте або з яким пов’язані. Переконайтеся, що вся ця інформація відображає вашу фірмову символіку та відображає реальну та перевірявану особу чи компанію.

Знімок екрану 28.07.2016 о 15.38.57

Після встановлення всього цього слід також переконатися, що для вашого профілю встановлено загальнодоступність. Ви також переконуєтесь, що вам встановлено день народження, якщо ви намагаєтесь підтвердити особистий рахунок. Останнє також можна зробити на вкладці налаштувань Twitter, яку можна знайти внизу випадаючого меню після того, як ви клацнете на зображення профілю.

Подайте заявку на підтвердження Twitter

Тепер, коли ви підготували свій профіль, настав час підготуватися до подання себе до ради перевірки Twitter. Маючи всю свою оновлену інформацію, перейдіть на сторінку підтвердження облікового запису та заповніть форму, відповівши на кілька простих питань. Головним чином, Twitter хоче, щоб ви надали два посилання, які дають контекст для того, хто ви є, і забезпечують відчуття вашого впливу на спільноту. За даними Twitter, компанія спеціально шукає облікові записи, які служать об’єктом суспільного інтересу. Сюди входять акаунти, які займаються - або рекламують галузі та теми - такі як музика, мода, політика, журналістика, медіа, спорт та інші ключові сфери інтересів. Іншими словами, Twitter хоче переконатися, що ваш акаунт цікавий або релевантний своїм користувачам. Twitter також запитає у вас 500-значну заяву про те, чому цей обліковий запис слід перевіряти. Після того, як це буде заповнено, настав час подати заявку.

Знімок екрану 28.07.2016 о 15.44.58

Що далі?

Після того, як ви подасте заявку на підтвердження, вам потрібно дочекатися прямого повідомлення від Twitter, яке підтверджує або відхиляє ваш запит. Однак навіть якщо вам відмовлено, ви все одно можете подати заявку через 30 днів. Підтвердження насправді також надає вашому обліковому запису більше функціональних можливостей і має численні переваги, які раніше не були доступні широкому загалу. Отже, якщо ви відчуваєте, що можете скористатися цими перевагами, вам обов’язково слід намагатись перевірити, навіть якщо вам спочатку відмовили. Іноді третій, четвертий, а то й п’ятий раз можуть бути принадою, особливо коли справа стосується перевірки Twitter.

Останні повідомлення