Культура поштового відділення тут і вона славна

В Інтернеті мешкає безліч нав'язливих фан-баз - але такої ви ще не бачили. Зараз Пошта має власні штани.

Так, ви правильно почули. Останньою одержимістю Інтернету є не хто інший, як Поштове відділення Сполучених Штатів (USPS), оскільки підлітки по всій країні переживають поштових службовців та ті знакові сині скриньки.

Те, що розпочалося як стратегічний хід з нагоди святкування американської установи, яка нібито зазнала нападу з боку адміністрації Трампа, перетворилося на зовсім іншого звіра: культура Стен - різновид всепоглинаючого фендома, який бере свою назву від поєднання "сталкера" та "фаната" - у найкращому вигляді.

Соціальні медіа вирують підтримкою USPS, оскільки адміністрація Трампа її націлила на скорочення та реструктуризацію. Незважаючи на те, що новий генеральний директор пошти Луїс Дежой заявив, що зміни були введені для підвищення ефективності роботи поштової служби, президент Дональд Трамп нещодавно заявив, що фінансування блокується для запобігання голосуванню поштою, проти чого він давно заперечує і вважає, що це буде на користь демократам. AP.

Активісти багатьох штатів наполягають на розширенні бюлетенів, оскільки коронавірус загрожує участю у майбутніх президентських виборах 2020 року. Зміни адміністрації Трампа, як повідомляється, включали вилучення сортувальних машин, які можуть скасувати здатність обробляти наплив бюлетенів і викликати нагромадження важливої ​​пошти - від бюлетенів до ліків, що відпускаються за рецептом.

У відповідь демократи в Конгресі закликали DeJoy дати свідчення перед Палатою і пообіцяли захищати поштову службу. Але за межами залів столичної будівлі користувачі соціальних мереж виходять за рамки, щоб показати свою підтримку американській установі, як правило, у форматі мемів.

"Хлопчики в блакитному"

Меми про найкращі способи врятувати "хлопчиків у блакитному" останніми днями затоплювали соціальні мережі, викрадаючи хештеги, які зазвичай зарезервовані для підтримки поліцейських.

Це хлопчики в блакитному, що має значення pic.twitter.com/ezkNj99n7K

- ???? ???????????????????????????????????? ???????????????? ???? (@Its_Planty) 9 серпня 2020 року

@ willye6

Поважайте форму !! #fyp # для тебе # козир # вибори # вибори # синій # США

Мій тип - Солодка

Окрім мемів, деякі прихильники запустили фанати з поштових відділень.

Fancam - це коротке та швидко відредаговане відео, яке зазвичай фокусується на співачці з популярної групи та популяризованої культурою фанатів K-pop. Хоча відтоді стиль відео застосовувався до акторів, телезірок та навіть відомих політиків, включення Пошти не є типовим.

нахуй. USPS вентилятор. pic.twitter.com/jKTwIjS3Sk

- Тейлер ???????? (@ScribblnTaylor) 15 серпня 2020 року

«Я не міг сказати вам, коли я вперше почув [про суперечки з поштовим відділенням], тому що ми майже всю цю пандемію маємо справу з темою поштових бюлетенів, але особливо в минулому місяці це було неможливо ігнорувати », - заявив Тейлор, 18-річний художник з Південної Каліфорнії та творець найбільшої фан-камери поштового відділення Twitter. «Як художник, у мене є багато близьких друзів, які покладаються на USPS, щоб вести свій бізнес / залишатися на плаву, тож це, безумовно, справді страшний час для всіх нас зараз. Я вважав, що фан-камера буде способом привернути увагу, але також розсмішити деяких людей ".

Її відео охопило більше, ніж "деяких людей". Станом на понеділок фан-камера USPS Тейлора налічує понад 176 000 вподобань та близько 61 000 ретвітів та коментарів, що позначає відео як рішуче вірусне для облікового запису з менше ніж 5000 підписників.

"Я вважала, що це може трохи потягнутись, але я не усвідомлювала, що це буде робити деякі цифри, поки я не опублікувала це, і воно не злетіло", - сказала вона Digital Trends.

І вона не єдина.

@ shanemeyers1

ТЕКСТ USPS ДО 50409 #bluelivesmatter #blm #liberal #usps

♬ У партії - Фло Міллі

Стенська культура та політика

Звичайно, це не перший раз, коли культура Стен торкається сучасної політики.

З моменту появи мем-культури політичні рахунки по обидва боки проходу вже давно намагаються перекосити фендом-культуру на свою користь, створюючи впізнавані політичні групи, такі як Берні Брос або #KHive (для шанувальників кандидата від ВМ від демократів Камали Гарріс).

Але рідко можна зустріти таку нав'язливу підтримку такої нешкідливої ​​установи, як Поштова служба.

Зрештою, доля USPS не буде вирішена через вірусну фан-камеру, але молоді користувачі у Twitter та TikTok, які створюють власний контент навколо пошти, демонструють зростаюче почуття політичної обізнаності серед молодих виборців.

І хоча немає жодних доказів того, що включення в стандартну культуру сприяє реальним голосуванням, це дійсно доводить, що творці знають достатньо поточних політичних тем, щоб залучити до загальної популярності.

"Я думаю, що Gen Z зрозумів, як саме привернути увагу людей", - сказала Тейлор. "Культура мемів, особливо завдяки її потенційній життєздатності, забезпечує таку велику платформу для активізму, тому не дивно, що наше покоління використало її на свою користь".

@averygracehodge

Мені все одно, наскільки це дурне відео, я буквально плачу, бо сумніваюся, що вони коли-небудь продали щось із цього, і вони так старались ???? #fyp #usps # для тебе

♬ Чиказький фрістайл - ремікс - Losfrms800

Останні повідомлення