Оновлення об’єктива Pinterest додає нові параметри ярлика та збереження

Pinterest пришвидшує візуальний пошук - завдяки результатам, які злипаються, генеруючи ще більше ідей. У вівторок, 17 вересня, Pinterest запустив оновлений об'єктив, прискоривши процес використання візуального пошуку, одночасно додавши можливість зберігати ці пошуки на своїх дошках.

Доступ до візуального пошуку вимагає менше натискань з останнім оновленням. Pinterest заявляє, що як закріпити фотографію в додатку, так і завантажити вже зроблену фотографію швидше та простіше завдяки новому дизайну.

Ці фотографії, незалежно від того, чи були вони закріплені в додатку чи збережені в рулоні камери, тепер можуть бути легко додані на дошку. Незважаючи на те, що об'єктив завжди був розроблений для пошуку нових штифтів для збереження, оновлення дозволяє користувачам додати своє оригінальне натхнення на дошці. Pinterest заявляє, що ці фотографії, зроблені користувачем, також дозволять алгоритмам платформи пропонувати подібні піни, ефективно впливаючи на майбутні піни, крім початкового пошуку об'єктива.

Оновлення також додає шпильки продуктів безпосередньо до результатів пошуку об’єктива. На відміну від звичайних штифтів, вони включають інформацію про ціну та наявність на самому штифті. Pinterest повідомляє, що оновлення спрощує придбання предметів, схожих на фото, яке ви знімаєте для «Об’єктива» - корисно, оскільки нещодавнє опитування передбачає, що 80% користувачів починають візуальний пошук під час покупок.

Орієнтований на камеру пошук компанії тепер може розпізнати понад 2,5 мільярда різних об’єктів у категоріях для дому та моди, повідомляє Pinterest. Розроблена для пошуку елементів, де важкі слова важко знайти або забирають багато часу, компанія заявляє, що візуальний пошук і надалі залишатиметься основним завданням для майбутніх оновлень. Понад 85% опитаних користувачів припустили, що візуальна інформація важливіша за текст.

Більше половини користувачів заявили, що візуальні пошуки допомогли розвинути їх стиль, тоді як майже половина заявили, що вони мають кращі стосунки з брендами при використанні візуального пошуку. Близько 60% заявили, що використовують цей інструмент під час покупок у магазині.

Оновлення слідують за кількома оновленнями для візуального пошуку та орієнтованих на покупки платформи соціальних медіа. Нещодавні оновлення переглянули (і перейменовали) шпильки продуктів та додали персоналізовані рекомендації щодо покупок, тоді як Lens побачив кілька оновлень, що розширюють те, що розпізнає інструмент візуального пошуку.

Зараз оновлення розповсюджуються на Android, і версія iOS повинна з’явитися в найближчі кілька тижнів.

Останні повідомлення