Тепер Facebook Moments створює відеозаписи ваших фотографій

Facebook Moments сьогодні набагато покращується завдяки своєму першому серйозному оновленню з моменту запуску програми два місяці тому. Тепер ви можете створювати міні-музичні відеокліпи своїх фотографій зі свого телефону.

Моменти - це будь-яка група фотографій, які ви синхронізували або поділилися з друзями. Концепція "Моменти" полягає у тому, щоб допомогти знайти ті ваші фотографії, які ваші друзі ніколи не надсилали вам. Це працює в обох напрямках, оскільки ми, ймовірно, забули зробити те саме. Додаток автоматично додає теги до всіх ваших фотографій та згрупує їх за мить, щоб ви могли легко ділитися ними з друзями на Facebook.

Завдяки сьогоднішньому оновленню додаток тепер автоматично створюватиме музичне відео на кожен момент, якщо на ньому є принаймні шість фотографій. Ви також можете налаштувати кожне відео, змінивши порядок фотографій та стиль музики приблизно з десятка варіантів. Після того, як вас все влаштовує, ви можете поділитися відео безпосередньо з Facebook, а оригінальні друзі, з якими ви поділилися Моментом, також будуть позначені тегами.

Це звучить дуже схоже на функцію "Фільми" в Google Фото, за винятком "Моменти" є більш обмеженою або, якщо хочете, фокусованою.

У програмі Moments ви повинні поділитися фотографіями з друзями (створити момент), щоб побачити ці відео. Google Фото дозволяє створювати фільм з будь-яких фотографій, спільних чи ні.

Моменти працюють лише із зображеннями, але Google Photos створить фільм як із зображень, так і з відео.

Нарешті, ви можете ділитися лише відео Moments у Facebook. Ви не можете зберегти її копію або завантажити в іншу службу, наприклад YouTube. На відміну від них, Google Фото дозволяє зберігати локальний файл, щоб можна було поділитися ним на будь-якій іншій службі.

Facebook швидко стає силою, з якою слід рахуватися в категорії потокового відео. YouTube на сьогоднішній день є найбільшим і найпопулярнішим сервісом, але зараз Facebook має 4 мільярди переглядів і збільшується. Компанія вже тестує Live, схожий на Periscope і Meerkat, щоб дозволити користувачам ділитися потоковими відеопотоками. Відео "Моменти" - це очевидний крок для посилення зростання Facebook у цьому просторі.

Оновлення вже доступне в App Store, але Google Play - це вже інша історія. Додаток Google Play також оновився сьогодні, і формулювання в журналі змін дуже близьке до списку App Store. Однак про функцію "фільми" немає жодної згадки. Ми вважали, що це помилка, тому протестували додаток, лише з’ясувавши, що його там немає. Ми можемо лише припустити, що програма для Android скоро отримає функцію фільмів, але офіційних слів немає.

Останні повідомлення