О, миттєво! Snapchat Leaked - це сайт, повний скандальних «секретних» знімків

Знімок екрану 28.05.2013 о 15.01.26

Творці Snapchat знову і знову повторюють, що ускладнюють повторне захоплення Snapchat, оскільки вони хочуть просувати ауру швидкоплинності та непостійності своїм додатком. І незважаючи на все більші докази того, що існують способи захопити і відновити ці, здавалося б, швидкоплинні зображення, люди продовжують використовувати Snapchat для надсилання речей, яких вони не хочуть бачити. Оскільки служба функціонує як приватна платформа обміну фотографіями, обмінюється великою кількістю оголених знімків, навіть коли стає більш очевидним, що існують способи приховано зберегти ці фотографії. Зрештою, якщо вам подобається хтось достатньо, щоб надіслати йому сексуальну фотографію, ви сподіваєтесь, що він не з усіх сил намагається зберегти її проти ваших побажань.

На жаль, навколо є нова послуга, яка заохочує користувачів Snapchat експлуатувати своїх друзів та коханих та робити ці приватні фотографії загальнодоступними.

Довіра до Snapchat стає ще однією завдяки новому веб-сайту під назвою Snapchat Leaked (дуже NSFW, і дуже повільний зараз - сайт отримує великий обсяг трафіку, як ви можете собі уявити; Оновлення: сайт, здається, порушений зараз, але сьогодні працює і вимикається), яка демонструє відновлені або збережені фотографії Snapchat. Будь-хто може надіслати збережений знімок на сайт, і існують різні категорії, такі як "Жінки", "Чоловіки", "Еротика" та "Дурний", серед інших. Досить сказати, що ви побачите свою неабияку частку геніталій та інших приватних частин, і якщо ви натиснете посилання під зображеннями, цензурованими маленькими привидами Snapchat, ви зможете побачити нередаговані фотографії.

Творці сайту також створили акаунт у Twitter, який за один день набрав понад 9000 підписників.

Хіі, добре виглядає ... twitter.com/snapchatleakof…

- officialnapchatleak (@snapchatleakoff) 28 травня 2013 р

І незважаючи на те, що Facebook витягнув оригінальну сторінку Snapchat Leaked, нова з’явилася і ще не знята. У нього вже понад 10 000 шанувальників - оригінальна сторінка у Facebook мала понад півмільйона шанувальників. Творці сторінки у Facebook зазначають: "Запам’ятайте, це просто для розваги!" - дивна ідея, оскільки це, очевидно, не стільки для розваги, скільки для експлуатації людей, які не усвідомлюють, що їхні друзі по Snapchat не є нітрохи лояльними і готові торгувати особистими фотографіями на хвилинку уваги на Snapchat Сайт, що просочився.

Але це може бути гіршою новиною для Snapchat, ніж для жертв жертв. Служба обміну фотографіями, швидше за все, повинна буде запропонувати більш суворі заходи, щоб запобігти підступному захопленню екрану та відновленню даних. І оскільки це випливає з-під варти групи конфіденційності, яка подає скаргу до FTC щодо неміцної безпеки програми, настав час розробникам вирішити безліч проблем конфіденційності.

То хто стоїть за Snapchat Leaked? Ми звернулись до творців, але ще не отримали відповіді. Однак один Facebook насЗнімок екрану 28.05.2013 о 15.12.04Ер був настільки захоплений просуванням сервісу, що інші користувачі підозрювали, що це він - і він точно не заперечував цього.

Snapchat мало що може зробити, крім спроб користувачів і поліцейських, які переробляють та розміщують секретні фотографії своїх друзів, але подібні подвиги лише змусять людей бути обережнішими щодо використання програми. Завжди існував певний ризик, але він, здається, з кожним днем ​​стає вищим.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found