Гей! Vina - це додаток для друзів серед жінок

привіт дружби додаток для жінок 13055661 634928626655103 4162592503531699444 o

Якщо шматок любові мав успіх (і справді, як би рідко він не мав), здається, що застосування тієї самої практики до інших видів стосунків також повинно призвести до щасливих кінців. Це надія на новий додаток Гей! Віна, описана як "ваш улюблений додаток для жіночої дружби".

Коли ви проводите пальцем праворуч у гей! Віна, ти не потрапиш на потенційне побачення - швидше, ти матимеш можливість "познайомитися з новими друзями, приєднатися до спільнот таких людей, як ти ... і прочитати приголомшливі статті про те, як прожити найкраще життя" Тож якщо ви новачок у місті, можливо, зможете сказати "агов" новому колу друзів разом із Гей! Віна.

Незважаючи на те, що додаток не зовсім новий (він фактично вперше з’явився у січні минулого року), його глобальний запуск відбувся лише у вересні 2016 року, і на той момент він був доступний лише для iOS. Але тепер додаток тепер можуть завантажити люди з телефонами Android.

Передумова подібна до основної для більшості додатків для знайомств: для реєстрації вам потрібен обліковий запис на Facebook, що дозволяє вам перевіряти потенційні "збіги" (тобто, приятелі) на основі спільних друзів чи інтересів. Звідти ви заповните профіль і, як і будь-який інший відповідний додаток, чим більше інформації ви надаєте, тим більше шансів бути в парі з кимось, з ким ви насправді можете бути сумісними.

Мабуть, найкраща частина Гей! Vina полягає в тому, що вона присвячена виключно налагодженню дружби. Принаймні, наскільки це лише жіноча платформа. "Частина цього полягає в тому, щоб це не перетворилося на додаток для знайомств", Олівія Пул, одна із засновниць Hey! Віна, сказала Engadget. "Коли ви розміщуєте чоловіків та жінок на платформі для зустрічей, це може дуже легко та органічно перетворитися на додаток для знайомств, що базується лише на людській природі". Пул зазначив, що, хоча чоловіки та жінки, безумовно, можуть створити дружбу, ці стосунки все ще складаються інакше, ніж між двома жінками.

Гей! Vina стверджує, що її було завантажено 100 000 разів за перший тиждень її доступності на iOS і отримала понад 500 000 запитів на версію Android (яку вона зараз задовольнила). Очевидно, у 158 країнах було створено понад 1 мільйон потенційних дружніх стосунків. Версія для Android буде укомплектована інформаційною панеллю облікового запису, яка дозволяє користувачам бачити соціальну статистику, створювати списки друзів, приймати вікторини та керувати членством у спільноті. Також будуть доступні групові повідомлення.

Оновлення: Гей! Vina тепер доступна і для Android.

Останні повідомлення